Philips GC8930/10 PerfectCare Expert Plus vystavený kus s plnou zárukou

45 dní záruka vrátenia peňazí - po registrácii

Cena:
179,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Parný generátor Philips GC8930/10 je navrhnutý pre maximálne pohodlie pri jeho používaní. Neuveriteľne ľahká žehlička, s ktorou sa jednoducho manipuluje si dokáže poradiť s každým záhybom. Vďaka technológii OptimalTEMP nie sú potrebné žiadne nastavenia teploty a zaručene nič neprepálite. Žehliaca plocha SteamGlide Advanced zaručuje dokonalé kĺzanie a maximálnu odolnosť voči poškriabaniu. Systém Easy De-Calc pre efektívne odstraňovanie vodného kameňa. Jednoduché a bezpečné prenášanie a automatické bezpečnostné vypnutie pre maximálny pocit istoty. Max. príkon: 2100 W.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 22 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Philips GC9635/20 PerfectCare Elite Philips GC9635/20 PerfectCare Elite

Cashback až do 50 € na vybrané parné generátory Philips - po registrácii
45 dní záruka vrátenia peňazí - po registrácii

5 (7)

Parný generátor Philips GC9635/20 PerfectCare Elite je ultra ľahká žehlička, ktorá vyžehlí aj ťažko dostupné miesta a záhyby. Ponúka vám zvislé žehlenie, najšpičkovejšiu žehliacu plochu T-Ionic Glide, režim ECO, technológiu OptimalTemp a automatické vypnutie. Jednoduchosť skladovania a prenášania zaručuje bezpečnostný zámok. Žehlička získala zlatý certifikát od spoločnosti Woolmark, pre bezpečné žehlenie vlny a akéhokoľvek iného typu tkaniny. Objem nádržky na vodu je 1,8 litra, maximálny tlak pary 7,5 Barov, zosilnená para až 520g. Farba: modrá.

Základné parametre

  • Príkon: 2700 W
  • Kontinuálna para: 155 g/min
  • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Parný generátor Philips GC8930/10

  • Na rýchle a komfortné žehlenie 
  • Max. tlak pary: 7 barov
  • Zosilnená para: 420 g
  • Odnímateľná 1,8 l nádržka na vodu
  • Ultraľahká žehlička - 800 g

Bez nutnosti nastavenia teploty

Žehlite všetko, od džínsov až po hodváb bez úpravy teploty. Vďaka technológii OptimalTEMP nie je potrebné vykonávať žiadne nastavenia. Už viac nemusíte pred žehlením triediť bielizeň ani čakať na ohriatie či ochladenie žehličky. Ste v každom okamihu pripravení na každý typ tkaniny. 

Garancia nespálenia látky

Vďaka technológii OptimalTEMP táto žehlička nikdy nespáli žiadnu tkaninu, ktorú možno žehliť. Dokonca ju môžete nechať položenú na odeve alebo na žehliacej doske. Nič nespálite. 

Výkonná para 

Silný, kontinuálny výstup pary jednoducho zvládne aj tie najhrubšie tkaniny. Odolné záhyby jednoducho zmiznú pred vašimi očami vďaka zosilnenej pare na miestach, kde je to potrebné. Táto silná para predstavuje vynikajúce riešenie na zvislé naparovanie, ktoré osvieži vaše oblečenie i záclony. 

Pohodlná manipulácia so žehličkou

Žehlička je úžasne ľahká a pohodlne sa ňou manipuluje, jednoducho sa kĺže a znižuje tak únavu zápästia. Vďaka svojej úplnej ľahkosti taktiež uľahčuje a zefektívňuje zvislé naparovanie záclon a visiacich odevov. 

Dokonalé kĺzanie a dlhá životnosť

SteamGlide Advanced je najlepšia žehliaca plocha od značky Philips. Zaručuje dokonalé kĺzanie a maximálnu odolnosť voči poškriabaniu. Základňa z nehrdzavejúcej ocele je dvakrát tvrdšia než bežná hliníková základňa a patentovaná 6-vrstvová povrchová úprava s pokročilou titánovou vrstvou umožňuje jednoduché kĺzanie a rýchlejšie zaručuje požadovaný výsledok

Efektívny systém odstraňovania vodného kameňa 

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni vašu žehličku, predlžuje jej životnosť a zaručuje najlepší parný výkon. Exkluzívny systém Easy De-Calc vodný kameň priebežne zbiera do nádobky a svetelný indikátor vás upozorní, keď je potrebné vyprázdniť ju. Jednoducho zložte krytku a vylejte vodu a vodný kameň. 

Veľká oddeliteľná nádržka na vodu 

1,8-litrová priehľadná nádržka na vodu umožňuje nepretržité používanie až 2 hodiny. Keď je nádržka prázdna, upozorní vás na to svetelný indikátor a nádržku môžete vďaka veľkému otvoru na plnenie kedykoľvek jednoducho naplniť vodou z vodovodu. 

Zámok na bezpečné a jednoduché prenášanie

Bezpečne uzamknite svoju žehličku k základni, aby ste ju mohli jednoducho prenášať po dome a znížili tak riziko náhodného dotyku horúcej žehliacej plochy. 

Automatické bezpečnostné vypnutie

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne parný generátor, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty. 

ECO režim

Ušetrite energiu a získajte rovnaké vynikajúce výsledky. Režim ECO znižuje spotrebu energie pre tkaniny, ktoré vyžadujú menej pary.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2100 W
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodného zásobníka: 1800 ml
Max.prevádzkový tlak: 7 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 23,9 cm
Výška: 26,9 cm
Hĺbka: 42,6 cm
Hmotnosť: 5,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Generátor pary

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,65 m

Energetické údaje

Príkon: 2100 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 420 g/min
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Áno

Dizajn

Mat.žehl.plochy: nerez

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 8710103883005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore