Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

Príkon: 2100 W, Kontinuálna para: 120 g/min, Automatické vypnutie: Áno,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Na rýchle a komfortné žehlenie nenájdete lepšieho pomocníka ako parný generátor PHILIPS GC8962/40. Žehlička je vyrobená so zreteľom na vaše pohodlie - je extra ľahká s hmotnosťou len 800 g, vďaka čomu je manipulovanie s ňou maximálne komfortné. Technológia OptimalTemp vám zaručí, že nespálite žiadnu tkaninu, a nie je potrebné vykonávať žiadne nastavenia pred žehlením. Žehliaci systém môžete jednoducho a najmä bezpečne prenášať, pri nečinnosti sa automaticky vypne a vďaka Eco režimu vám šetrí spotrebu energie. Pre dlhú životnosť so skvelými výsledkami je žehlička vybavená efektívnym systémom na odstraňovanie vodného kameňa.

Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

  • Max. tlak pary 7,5 bar
  • Zosilnená para až 520 g
  • Odnímateľná 1,8 l nádržka na vodu
  • Technológia OptimalTemp 
  • Technológia Silent Steam 
  • Ultraľahká žehlička iba 0,8 kg
  • Príkon: 2100 W

Automatické nastavenie teploty

Žehlite všetko, od džínsov až po hodváb bez úpravy teploty. Vďaka technológii OptimalTEMP nie je potrebné vykonávať žiadne nastavenia. Už viac nemusíte pred žehlením triediť bielizeň ani čakať na ohriatie či ochladenie žehličky. Ste v každom okamihu pripravení na každý typ tkaniny. 

Garancia žehlenia bez spálenia

Vďaka technológii OptimalTEMP vám môžeme zaručiť, že táto žehlička nikdy nespáli žiadnu tkaninu, ktorú možno žehliť. Dokonca ju môžete nechať položenú na odeve alebo na žehliacej doske. Nič nespálite. Zaručene. 

Dokonalé odstraňovanie záhybov

Silný, kontinuálny výstup pary jednoducho zvládne aj tie najhrubšie tkaniny. Odolné záhyby jednoducho zmiznú pred vašimi očami vďaka zosilnenej pare na miestach, kde je to potrebné. Táto silná para predstavuje vynikajúce riešenie na zvislé naparovanie, ktoré osvieži vaše oblečenie i záclony. 

Ultraľahká hmotnosť

Žehlička je úžasne ľahká a pohodlne sa ňou manipuluje, jednoducho sa kĺže a znižuje tak únavu zápästia. Vďaka svojej úplne ľahkosti taktiež uľahčuje a zefektívňuje zvislé naparovanie záclon a visiacich odevov. 

Jednoduchý a efektívny systém odstraňovania vodného kameňa 

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni vašu žehličku, predlžuje jej životnosť a zaručuje najlepší parný výkon. Exkluzívny systém Easy De-Calc vodný kameň priebežne zbiera do nádobky a svetelný indikátor vás upozorní, keď je potrebné vyprázdniť ju. Jednoducho zložte krytku a vylejte vodu a vodný kameň. 

Výkonná, no zároveň tichá para

Tlmiace filtre minimalizujú hluk pary, vďaka čomu výkonná para neprehluší zvuky televízie, hudby alebo rodiny. 

Veľká nádržka na vodu pre jednoduché plnenie

1,8-litrová priehľadná nádržka na vodu umožňuje nepretržité používanie až 2 hodiny. Keď je nádržka prázdna, upozorní vás na to svetelný indikátor a nádržku môžete vďaka veľkému otvoru na plnenie kedykoľvek jednoducho naplniť vodou z vodovodu. 

ECO režim

Ušetrite energiu a získajte rovnaké vynikajúce výsledky. Režim ECO znižuje spotrebu energie pre tkaniny, ktoré vyžadujú menej pary. 

Žehliaca plocha SteamGlide Advanced

SteamGlide Advanced je najlepšia žehliaca plocha od Philipsu. Zaručuje dokonalé kĺzanie a maximálnu odolnosť voči poškriabaniu. Základňa z nehrdzavejúcej ocele je dvakrát tvrdšia než bežná hliníková základňa a patentovaná 6-vrstvová povrchová úprava s pokročilou titánovou vrstvou umožňuje jednoduché kĺzanie a rýchlejšie zaručuje požadovaný výsledok.

Zámok na bezpečné a jednoduché prenášanie

Bezpečne uzamknite svoju žehličku k základni, aby ste ju mohli jednoducho prenášať po dome a znížili tak riziko náhodného dotyku horúcej žehliacej plochy.

Automatické bezpečnostné vypnutie

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2100 W
Kontinuálna para 120 g/min
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips GC8962/40 PerfectCare Expert Plus

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené