Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

Zobraziť

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo
 • 20% zľava s kódom

Príkon: 2400 W, Kontinuálna para: 140 g/min, Automatické vypnutie: Áno,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
255,20 €

Cena 319,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

6,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Systémová žehlička PHILIPS GC9640/60 má maximálny tlak pary až 7 barov. Jej prednosťou je technológia OptimalTemp, vďaka ktorej vyžehlíte rôzne druhy tkanín bez potreby manuálneho nastavenia teploty. Pomocou vysoko výkonnej pary a kvalitnej žehliacej plochy bude žehlenie efektívnejšie. Do jej nádržky s objemom 1,8 litra môžete používať i vodu z vodovodného kohútika. K bezpečnosti pri žehlení prispieva funkcia automatického vypnutia, ako i zvukový signál pri potrebe čistenia. O vysokej kvalite úrovne žehliaceho systému Philips svedčí aj zlatý certifikát spoločnosti Woolmark.

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

 • Ultra ľahká systémová žehlička
 • Max. tlak pary 7 barov
 • Zosilnená para až 480 g
 • Nádoba na vodu s objemom 1,8 l
 • Odnímateľná nádoba na vodu

Testovaná a schválená tými najkompetentnejšími

Na základe hodnotenia, ktoré vyhodnotili nezávislí odborníci, systémová žehlička Philips obstála naozaj na výbornú. Testovanie mali na svedomí inštitúty, ktoré sa zameriavajú na textil, ako napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. S technológiou OptimalTEMP sa spoločnosť Philips stala jedinou spoločnosťou, ktorá získala zlatý certifikát Woolmark. Oficiálne tak je najlepšou možnou voľbou pre akékoľvek oblečenie z vlny. 

Dizajn

Svojim kompaktným prevedením a nízkou hmotnosťou znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Nalievací otvor na vodu je veľký, preto môžete vodu jednoducho doplniť priamo pod vodovodným kohútikom. Navyše spotrebič nie je potrebné ani vypínať. Objem nádoby je 1,8 l, takže môžete pohodlne žehliť až 2 hodiny bez prerušenia a bez toho, aby ste museli doplniť nádobu.

T-ionic žehliaca plocha

T-ionicGlide Philips je prvotriedna žehliaca plocha. Prináša nový štandard v odolnosti proti poškriabaniu a patentovaná nová vrstva zabezpečí vynikajúce výsledky. Starostlivo navrhnutý tvar a otvory poskytujú rovnomerné rozloženie pary pre naozaj jednoduché žehlenie aj nepríjemných záhybov.

 

Technológia OptimalTemp

S parným generátorom PHILIPS GC9640/60 bude žehlenie ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie. Vyniká totiž užitočnou technológiou OptimalTemp, vďaka ktorej sa nemusíte zdržiavať nastavovaním optimálnej teploty. či už žehlíte hodvábnu blúzku alebo obľúbené jeansy, nemusíte sa teplotou vôbec znepokojovať. Technológia Optimal Temp vždy automaticky nastaví optimálnu teplotu pre každú tkaninu. Odteraz nehrozí žiadne spálenie vášho oblečenia.  Žehlenie bude maximálne bezpečné a pohodlné.

 

Eco režim

Zvolením Eco režimu, kedy sa zníži množstvo pary, šetríte nielen elektrickú energiu, ale aj životné prostredie. Nemusíte sa však obávať, že by to bolo na úkor kvality! Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré však je dostatočné na to, aby vyžehlilo všetko vaše oblečenie.

Bezpečnosť

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty. Váš naparovací žehliaci systém sa dodáva so zaistením pri prenášaní, ktoré bezpečne uzamkne žehličku na základni bez toho, aby hrozilo riziko pošmyknutia či popálenia na horúcej žehliacej ploche. Prenášanie systému po dome a jeho vyberanie zo skladovacieho priestoru či ukladanie doň je bezpečné a jednoduché.

Systém odstraňovania vodného kameňa

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni žehličku a zaručuje nepretržitý a maximálny výkon pary. Exkluzívny dizajn a ideálna poloha funkcie Easy De-Calc Plus umožňujú dokonalé odstránenie vodného kameňa a predlžujú tak životnosť vášho naparovacieho žehliaceho systému. Žehlička vás pomocou svetelnej aj zvukovej signalizácie upozorní, keď nastane čas na vyčistenie a odstránenie vodného kameňa. Keď zariadenie vychladne, jednoducho vyberte uzáver Easy De-Calc, zlejte znečistenú vodu a vodný kameň do hrnčeka a potom vylejte.

Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

Pôžitok z mimoriadne rýchleho žehlenia môže byť teraz váš spolu s revolučnou technológiou. Výkonný nepretržitý výstup pary si poradí dokonca aj so zložitými záhybmi, hrubé látky sú vyžehlené ľahko a rýchlo. V prípade potreby je tu aj zosilnená para, ideálna na veľmi odolné záhyby či zvislé žehlenie.

Ľahká a pohodlná manipulácia

Tento naparovací žehliaci systém má ideálnu hmotnosť: je neuveriteľne ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje. Ľahko sa kĺže po odevoch, okamžite odstraňuje aj tie najnepoddajnejšie záhyby a znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Teraz môžete pohodlne a účinne odstraňovať záhyby aj zvislo z jemných odevov, ako sú napr. hodvábne blúzky, šaty, saká a dokonca aj z odevov so záhybmi, ozdobami, gombíkmi atď., ktoré sa ťažko žehlia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2400 W
Kontinuálna para 140 g/min
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

8 recenzií Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marian

8. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Seper dobrá investícia


Anna

28. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Maximálna spokojnosť


Lukáš

23. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Gabriela

29. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • Žehlička je ľahká,
 • ľahko sa s ňou žehlí,
 • nemusíte nič nastavovať
 • tlak pary je silnejší ako na lacnejších modeloch
 • na začiatku žeklenia mi kvapká voda zo žehličky

Žehlím veľa a žehličky Philips sú zatiaľ najlepšie, čo som objavila na trhu, veľa mojich známych si ich kúpilo tiež a sú spokojné, hlavne ak máte kopy žehlenia určite túto žehličku oceníte.