Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

45 dní záruka vrátenia peňazí - po registrácii

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Systémová žehlička PHILIPS GC9640/60 má maximálny tlak pary až 7 barov. Jej prednosťou je technológia OptimalTemp, vďaka ktorej vyžehlíte rôzne druhy tkanín bez potreby manuálneho nastavenia teploty. Pomocou vysoko výkonnej pary a kvalitnej žehliacej plochy bude žehlenie efektívnejšie. Do jej nádržky s objemom 1,8 litra môžete používať i vodu z vodovodného kohútika. K bezpečnosti pri žehlení prispieva funkcia automatického vypnutia, ako i zvukový signál pri potrebe čistenia. O vysokej kvalite úrovne žehliaceho systému Philips svedčí aj zlatý certifikát spoločnosti Woolmark.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 9 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus

45 dní záruka vrátenia peňazí - po registrácii

5 (16)

Systémová žehlička PHILIPS GC9682/80 s technológiou OptimalTemp, vďaka ktorej vyžehlíte rôzne druhy tkanín bez potreby manuálneho nastavenia teploty. Svojim kompaktným prevedením a nízkou hmotnosťou znižuje namáhanie zápästia. Pomocou vysoko výkonnej pary a kvalitnej žehliacej ploche T-ionicGlide, bude žehlenie efektívnejšie. Iste využijete parný ráz so silou 600 gramov. Do jej nádržky s objemom 1,8 litra môžete používať i vodu z vodovodného kohútika. K bezpečnosti pri žehlení prispieva funkcia automatického vypnutia, ako i zvukový signál pri potrebe čistenia. O vysokej kvalite úrovne žehliaceho systému Philips svedčí aj zlatý certifikát spoločnosti Woolmark.

Základné parametre

 • Príkon: 2700 W
 • Kontinuálna para: 165 g/min
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

 • Ultra ľahká systémová žehlička
 • Max. tlak pary 7 barov
 • Zosilnená para až 480 g
 • Nádoba na vodu s objemom 1,8 l
 • Odnímateľná nádoba na vodu

Testovaná a schválená tými najkompetentnejšími

Na základe hodnotenia, ktoré vyhodnotili nezávislí odborníci, systémová žehlička Philips obstála naozaj na výbornú. Testovanie mali na svedomí inštitúty, ktoré sa zameriavajú na textil, ako napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. S technológiou OptimalTEMP sa spoločnosť Philips stala jedinou spoločnosťou, ktorá získala zlatý certifikát Woolmark. Oficiálne tak je najlepšou možnou voľbou pre akékoľvek oblečenie z vlny. 

Dizajn

Svojim kompaktným prevedením a nízkou hmotnosťou znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Nalievací otvor na vodu je veľký, preto môžete vodu jednoducho doplniť priamo pod vodovodným kohútikom. Navyše spotrebič nie je potrebné ani vypínať. Objem nádoby je 1,8 l, takže môžete pohodlne žehliť až 2 hodiny bez prerušenia a bez toho, aby ste museli doplniť nádobu.

T-ionic žehliaca plocha

T-ionicGlide Philips je prvotriedna žehliaca plocha. Prináša nový štandard v odolnosti proti poškriabaniu a patentovaná nová vrstva zabezpečí vynikajúce výsledky. Starostlivo navrhnutý tvar a otvory poskytujú rovnomerné rozloženie pary pre naozaj jednoduché žehlenie aj nepríjemných záhybov.

 

Technológia OptimalTemp

S parným generátorom PHILIPS GC9640/60 bude žehlenie ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie. Vyniká totiž užitočnou technológiou OptimalTemp, vďaka ktorej sa nemusíte zdržiavať nastavovaním optimálnej teploty. či už žehlíte hodvábnu blúzku alebo obľúbené jeansy, nemusíte sa teplotou vôbec znepokojovať. Technológia Optimal Temp vždy automaticky nastaví optimálnu teplotu pre každú tkaninu. Odteraz nehrozí žiadne spálenie vášho oblečenia.  Žehlenie bude maximálne bezpečné a pohodlné.

 

Eco režim

Zvolením Eco režimu, kedy sa zníži množstvo pary, šetríte nielen elektrickú energiu, ale aj životné prostredie. Nemusíte sa však obávať, že by to bolo na úkor kvality! Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré však je dostatočné na to, aby vyžehlilo všetko vaše oblečenie.

Bezpečnosť

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty. Váš naparovací žehliaci systém sa dodáva so zaistením pri prenášaní, ktoré bezpečne uzamkne žehličku na základni bez toho, aby hrozilo riziko pošmyknutia či popálenia na horúcej žehliacej ploche. Prenášanie systému po dome a jeho vyberanie zo skladovacieho priestoru či ukladanie doň je bezpečné a jednoduché.

Systém odstraňovania vodného kameňa

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni žehličku a zaručuje nepretržitý a maximálny výkon pary. Exkluzívny dizajn a ideálna poloha funkcie Easy De-Calc Plus umožňujú dokonalé odstránenie vodného kameňa a predlžujú tak životnosť vášho naparovacieho žehliaceho systému. Žehlička vás pomocou svetelnej aj zvukovej signalizácie upozorní, keď nastane čas na vyčistenie a odstránenie vodného kameňa. Keď zariadenie vychladne, jednoducho vyberte uzáver Easy De-Calc, zlejte znečistenú vodu a vodný kameň do hrnčeka a potom vylejte.

Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

Pôžitok z mimoriadne rýchleho žehlenia môže byť teraz váš spolu s revolučnou technológiou. Výkonný nepretržitý výstup pary si poradí dokonca aj so zložitými záhybmi, hrubé látky sú vyžehlené ľahko a rýchlo. V prípade potreby je tu aj zosilnená para, ideálna na veľmi odolné záhyby či zvislé žehlenie.

Ľahká a pohodlná manipulácia

Tento naparovací žehliaci systém má ideálnu hmotnosť: je neuveriteľne ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje. Ľahko sa kĺže po odevoch, okamžite odstraňuje aj tie najnepoddajnejšie záhyby a znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Teraz môžete pohodlne a účinne odstraňovať záhyby aj zvislo z jemných odevov, ako sú napr. hodvábne blúzky, šaty, saká a dokonca aj z odevov so záhybmi, ozdobami, gombíkmi atď., ktoré sa ťažko žehlia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Kontinuálna para: 140 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodného zásobníka: 1800 ml
Max.prevádzkový tlak: 7 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 31 cm
Výška: 35 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 7,2 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 480 g/min
Kontinuálna para: 140 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Áno

Dizajn

Mat.žehl.plochy: zliatina

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 889964060400

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore