Philips Hue 10W A60 E27 set

Cena:
199,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Sada smart žiaroviek PHILIPS LIGHTING 10W A60 E27 s výkonom 9 W prinesie až 16 miliónov farieb do vášho domu alebo bytu. Farebné alebo biele svetlo vo všetkých odtieňoch. Nastavenie stmievania pomocou smart zariadenia. 3 žiarovky jednoducho prepojíte so zariadením Bridge a sieťou Wi-Fi. Ovládanie osvetlenia prostredníctvom smartfónu. K premosteniu Bridge je možné pripojiť ďalších 50 žiaroviek a 10 ks príslušenstva. Montáž na stenu a pracovnú plochu.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Hra so svetlom

Vytvorte si príjemnú atmosféru vo vašej obývačke aj pomocou osvetlenia. 3 inteligentné žiarovky k vám prenesú až neuveriteľných 16 miliónov farieb. Stačí si len vybrať z aplikácie Hue tú správnu farbu a nechať ju zažiariť v priestore. Obľúbené farebné tóny si môžete uložiť a len jedným tuťknutím sa k nim dokážete vrátiť. Ak chcete klasické biele svetlo, na výber máte širokú paletu prirodzených bielych odtieňov. Zvoľte si biele studené alebo teplé svetlo, aby ste sa cítili príjemne. Aké jednoduché!

Vhodné svetlo pre všetky činnosti

Pri každej činnosti je potrebné správne svetlo a uhol dopadu. Pri čítaní novín či pri sledovaní televízie potrebujete iné svetlo ako pri varení v kuchyni alebo v kúpelni. S aplikáciou Philips Hue si optimálne nastavíte svetlo podľa miestnosti a situácie. Správne osvetlenie miestnosti dokáže ovplyvniť vašu náladu a premeniť aj rutinné chvíle na chvíle oddychu. 

Ranné prebúdzanie

Aj ranné zobúdzanie sa v posteli môže byť príjemné. Vďaka Philips Hue sa k vám dostáva postupne viac intenzívnejšieho svetla, čo zabezpečí pocit prirodzeného prebúdzania sa. Vstávajte z postele oddýchnutý a prebudený prirodzeným svetlom. Nepríjemné budenie pomocou budíka si odteraz môžete spríjemniť aj takýmto spôsobom. 

Synchronizácia s filmami a hudbou

Povýšte sledovanie televízie a hranie hier pomocou svetiel Philips Hue na vyššiu a lepšiu úroveň. Aj vaša obľúbená pesnička sa môže preniesť do miestnosti pomocou osvletenia. Zapnite si ju, a sledujte, ako sa vám pred očami mení vaša izba na tanečnú sálu. K dispozícií sú aj ďalšie aplikácie, ktoré pomôžu pri domácej párty so skvelým osvetlením.

Inteligentné svetlá

Aj vo vašej domácnosti môžete využívať automatické ovládanie svetiel z ktoréhokoľvek miesta. Dokonca si môžete nastaviť čas, v ktorom sa svetá zapnú alebo vypnú. Takéto možnosti umožnia vytvoriť dojem, že ste v dome, čo môže pomôcť v prípadoch, ak ste odcestovali na pár dní. Už nemusíte premýšľať nad tým, či ste svetlo vypli alebo nie. Automatické vypnutie pri odchode sa o to postará. Pri príchode domov vás už budú čakať zažaté svetlá vďaka geofencing technológii. Výhodou je aj nastavenie osvetlenia v jednotlivých miestnostiach.

Ovládajte svoje svetlá podľa seba

Staňte sa pánom vášho osvetlenia a objavujte možnosti týchto inteligentných žiaroviek. S aplikáciou Philips Hue môžete jednoducho a komfortne ovládať vnútorné osvetlenie domu a bytu pomocou vášho smartfónu alebo tabletu. K premosteniu Philips môžete ešte dodatočne pridať spínače na aktiváciu svetiel. Skúmajte možnosti svetiel Philips Hue, ktoré vám zjednodušia a spríjemnia život. 

Kompatibilné s technológiu Apple HomeKit

Set PHILIPS LIGHTING 10W A60 E27 je kompatibilný s technológiu Apple HomeKit. Vďaka kompatiblite môže prepájať svetlá aj s ďalšími zariadeniami podporujúcimi túto technológiu. Praktická funkcia Siri sa postará o to, aby sa svetlá zapli,vypli alebo stlmili. Stačí len povedať vaše požiadavky a Siri sa o to postará. Premeňte svoju domácnosť na moderné miesto využívajúce užitočné technológie a aplikácie. 

Až 50 svetiel Philips Hue

K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva, čo je naozaj skvelé. Začnite so štartovacou sadou PHILIPS LIGHTING 10W A60 E27, ktorú s postupne rozšírite. Ovládajte svetlá len dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.Celý systém Philips Hue je energeticky úsporný a najmä bezpečný. Technológia ZigBee zaručí rýchle spoľahlivé fungovanie a jednoduchú manipuláciu so svetalmi. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

 

Obsah balenia

 • 1x Mostík

 • 1x Ethernetový sieťový kábel

 • 1x Sieťový adaptér

 • 3x Žiarovky Hue

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 3,5 W
Druh pätice: E27
Svetelný tok: 750 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips lighting
iSmart: Áno
Celkový výkon: 3,5 W
Druh pätice: E27
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 750 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 62 mm
Výška: 210 mm
Dĺžka: 101 mm
Hmotnosť: 739 g
Priemer: 62

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Napájanie: 220-240

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: ZigBee
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Typ SMART produktu: sada/kit
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ostatné

Kód produktu: 929001257361

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore