Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7


Celkový výkon: 12 W, Druh pätice: nemá, Svetelný tok: 900 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Áno,


Cena 177,00 €

3,54 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Nástenné svietidlo Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7 v čiernej farbe sa vyznačuje elegantným dizajnom s efektom nepriameho osvetlenia. Vášmu interiéru dodá moderný nádych. K dispozícii má biele a farebné svetlo s funkciou stmievania. Vďaka svojmu prevedeniu vytvorí vhodnú atmosféru s akýmkoľvek odtieňom bieleho svetla alebo inej farby, ktorá sa vám páči. Životnosť LED svietidla je až 25000 hodín. Celkový výstup svetla je 900 lúmenov a výkon 12 W. Diaľkové ovládanie ovládačom Hue Tap, cez Hue mostík alebo mobilnou aplikáciou.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie Bluetooth

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Ovládanie osvetlenia hlasom

Ovládajte osvetlenie hlasom, aby ste si zaistili dokonalé pohodlie. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať niekoľko svetiel v miestnosti, ale napríklad aj jediné svietidlo. Spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa a asistentom Google Assistant.

 

Farebné inteligentné svetlo vám prinesie zážitky šité na mieru

Zmeňte svoju domácnosť pomocou 16 miliónov farieb a pri každej udalosti sa vám okamžite podarí navodiť tú správnu atmosféru. Jedným dotykom tlačidla sa môžete veselo naladiť na večierok, premeniť obývačku na kino, rozjasniť interiér domácnosti farebnými akcentmi a urobiť množstvo iných vecí.

Navoďte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom

Tieto žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené. Pretože sú úplne stmievateľné (od jasného svetla až po slabé nočné osvetlenie), môžete vyladiť odtieň a jas svetla tak, aby ideálne vyhovoval vašim každodenným požiadavkám.

Získajte dokonalé svetelné recepty pre svoje denné aktivity

Uľahčite a spríjemnite si deň predvolenými svetelnými receptmi špeciálne vytvorenými pre vaše každodenné činnosti – scény Zvýšenie energie, Sústredenie, Čítanie a Oddych. Dve scény v studených tónoch – Zvýšenie energie, Sústredenie – vám pomôžu začať deň a sústrediť sa. Scény s teplejším svetlom – Čítanie a Oddych – využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si časovač a rutinné postupy, aby vás svetlá mohli zobúdzať aj uspávať. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 12 W
Druh pätice nemá
Svetelný tok 900 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené