Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40904/31/P7


Svietidlo, Celkový výkon: 9,5 W, Napájanie: 230 V, Druh pätice: nemá, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 806 lm, Nastaviteľná farba: Áno, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 129,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 13,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolové svietidlo Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40904/31/P7 sa postará o silné svetlo na každú príležitosť. Umožňuje nastaviť akýkoľvek odtieň bieleho alebo farebné svetla. Funguje samostatne aj ako súčasť systému osvetlenia Hue Bridge, Zaujme vás svojim jednoduchým dizajnom v bielej farbe. Životnosť LED svietidla je až 25000 hodín. Celkový výstup svetla je 806 lúmenov a výkon 9,5 W, čo zodpovedá 60 W tradičnej žiarovky. Ponúka aj možnosť stmievania. Diaľkové ovládanie ovládačom Hue Tap, cez Hue mostík alebo mobilnou aplikáciou.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie Bluetooth

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Ovládanie osvetlenia hlasom

Ovládajte osvetlenie hlasom, aby ste si zaistili dokonalé pohodlie. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať niekoľko svetiel v miestnosti, ale napríklad aj jediné svietidlo. Spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa a asistentom Google Assistant.

 

Farebné inteligentné svetlo vám prinesie zážitky šité na mieru

Zmeňte svoju domácnosť pomocou 16 miliónov farieb a pri každej udalosti sa vám okamžite podarí navodiť tú správnu atmosféru. Jedným dotykom tlačidla sa môžete veselo naladiť na večierok, premeniť obývačku na kino, rozjasniť interiér domácnosti farebnými akcentmi a urobiť množstvo iných vecí.

Navoďte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom

Tieto žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené. Pretože sú úplne stmievateľné (od jasného svetla až po slabé nočné osvetlenie), môžete vyladiť odtieň a jas svetla tak, aby ideálne vyhovoval vašim každodenným požiadavkám.

Získajte dokonalé svetelné recepty pre svoje denné aktivity

Uľahčite a spríjemnite si deň predvolenými svetelnými receptmi špeciálne vytvorenými pre vaše každodenné činnosti – scény Zvýšenie energie, Sústredenie, Čítanie a Oddych. Dve scény v studených tónoch – Zvýšenie energie, Sústredenie – vám pomôžu začať deň a sústrediť sa. Scény s teplejším svetlom – Čítanie a Oddych – využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si časovač a rutinné postupy, aby vás svetlá mohli zobúdzať aj uspávať. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 9.5 W
Druh pätice nemá
Svetelný tok 806 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40904/31/P7

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené