Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40904/31/P7

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Stolové svietidlo Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40904/31/P7 sa postará o silné svetlo na každú príležitosť. Umožňuje nastaviť akýkoľvek odtieň bieleho alebo farebné svetla. Funguje samostatne aj ako súčasť systému osvetlenia Hue Bridge, Zaujme vás svojim jednoduchým dizajnom v bielej farbe. Životnosť LED svietidla je až 25000 hodín. Celkový výstup svetla je 806 lúmenov a výkon 9,5 W, čo zodpovedá 60 W tradičnej žiarovky. Ponúka aj možnosť stmievania. Diaľkové ovládanie ovládačom Hue Tap, cez Hue mostík alebo mobilnou aplikáciou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie Bluetooth

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Ovládanie osvetlenia hlasom

Ovládajte osvetlenie hlasom, aby ste si zaistili dokonalé pohodlie. Pomocou jednoduchých hlasových príkazov môžete ovládať niekoľko svetiel v miestnosti, ale napríklad aj jediné svietidlo. Spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa a asistentom Google Assistant.

 

Farebné inteligentné svetlo vám prinesie zážitky šité na mieru

Zmeňte svoju domácnosť pomocou 16 miliónov farieb a pri každej udalosti sa vám okamžite podarí navodiť tú správnu atmosféru. Jedným dotykom tlačidla sa môžete veselo naladiť na večierok, premeniť obývačku na kino, rozjasniť interiér domácnosti farebnými akcentmi a urobiť množstvo iných vecí.

Navoďte si tú správnu atmosféru osvetlením s teplým až studeným bielym svetlom

Tieto žiarovky a svietidlá vám ponúkajú biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené. Pretože sú úplne stmievateľné (od jasného svetla až po slabé nočné osvetlenie), môžete vyladiť odtieň a jas svetla tak, aby ideálne vyhovoval vašim každodenným požiadavkám.

Získajte dokonalé svetelné recepty pre svoje denné aktivity

Uľahčite a spríjemnite si deň predvolenými svetelnými receptmi špeciálne vytvorenými pre vaše každodenné činnosti – scény Zvýšenie energie, Sústredenie, Čítanie a Oddych. Dve scény v studených tónoch – Zvýšenie energie, Sústredenie – vám pomôžu začať deň a sústrediť sa. Scény s teplejším svetlom – Čítanie a Oddych – využijete, keď si budete chcieť pohodlne čítať alebo nechať svoju myseľ odpočinúť.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si časovač a rutinné postupy, aby vás svetlá mohli zobúdzať aj uspávať. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 9,5 W
Druh pätice: nemá
Svetelný tok: 806 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Celkový výkon: 9,5 W
Druh pätice: nemá
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 806 lumen

Obsah balenia

Obsah balenia: svietidlo

Fyzické vlastnosti a farba

Výška: 175 mm
Dĺžka: 261 mm
Hmotnosť: 1138,7 g

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Technológia: ZigBee, Bluetooth
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svietidlo
Oblasť využitia: Osvetlenie

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ostatné

Kód produktu: 915005872201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore