Philips Hue 5.5W GU10

Výpredaj - 20 %

Celkový výkon: 5.5 W, Druh pätice: GU10, Svetelný tok: 350 lumen, Nastaviteľný farebný tón: Nie,


Cena 27,90 €

Zľava 20% z pôvodnej ceny: 34,90 € Zobraziť nápoveď

0,56 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 s maximálnym prevádzkovým výkonom 5,5 W, svetelným výkonom od teplej až po chladnú bielu farbu. PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 s päticou GU-10 je navrhnutá pre spätne kompatibilné riešenie. Biela ambientná žiarovka vám umožňuje ovládať svetlá prostredníctvom aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android. PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 s funkciou plánovania predstavuje nastavenie časovača, aby sa zapli a vypli v prednastavenom čase. Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue.

Prirodzené vstávanie a zaspávanie

Moderná smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 myslí naozaj na všetko. Dôkazom tohto je, že vám ponúka prirodzené vstávanie, ktoré predstavuje efekt svitania. Vďaka tomu, tak určite vykročíte tou správnou nohou do nového dňa. V priprodzenom prebúdzaní vám pomôže to, že intenzita jasu postupne narastá a vy tak zažijate príjemné a ničím nerušené prebúdzanie.

Vlastná atmosféra

Znie to priam neuveriteľne, ale smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 vám pomôžete vytvoriť si vlastnú atmosféru. Či už preferujete biele svetlo, ktoré vám pripomína príjemný jarný vánok, teplé biele svetlo pripomínajúce horúce letné dni alebo naopak ľadovo chladné denné svetlo, ktoré vo vás evokuje zimu. Je už len nás, čo z toho si vyberiete.

Ovládanie cez aplikáciu

Vzhľadom na to, že žijeme v uponáhľanom svete sa každému z nás občas po odchode z domu stane, že intenzívne premýšľa nad tým, či sú všetky svetlá v dome zhasnuté. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorá je určená pre systémy Android iOS už viac nebudete musieť premýšľať, ale hneď si to môžete skontrolovať. Táto šikovná aplikácia vám totiž umožňuje ovládať vaše svetlá na diaľku a to bez ohľadu na to, kde sa akutálne nachádzate.

Časovače

Ak patríte k tým, ktorí nestále cestujú a doma sa zdržiavate veľmi málo je viac než pravdepodobné, že využijete funkciu plánovania. Táto funkcia sa postará o to, aby ste mohli vytvoriť pre svoje okolie dojem, že sa nachádzate doma, aj keď to tak v skutočnosti nie je. PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 svetlá si môžete nastaviť tak, aby zapli vo vami prednastavenom čase alebo sa napríklad počas noci postupne vypli. Vy si tak budeme mať stále 100 %-tnú istotu v tom, že všetky svetlá sú zhasnuté. Samozrejme, PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 vám umožňuje nastaviť si rôzne časy pre osvetlenie v jednotlivých kútoch vášho domu.

Všetko pod kontrolou

PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 EU je to správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať nesutále všetko pod kontrolou. Aplikácia Philips Hue vám umožňuje ovládať svetlá prostredníctvom vášho tabletu alebo telefónu. Jednou z možností je aj možnosť pridať k svoju systému spínače na aktiváciu svetiel. Ak chcete zistiť, čo všetko vám svetlá PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 ponúkajú, určite si nastavte časovačebudíkyupozornenia a množstvo ďalších funkcií. Štýlový systém Philips Hue podporuje používanie asistenca Apple HomekitAmazon Aleca a Asistenta Google. Samozrejmosťou je ovládanie vašich svetiel hlasom.

Skvelo zapadne

PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 EU je to správnou voľbou aj z hľadiska energeticky úsporného hľadiska. Ambientná žiarovka s päticou GU-10 je navrhnutá, tak aby splynula s vašimi objímkami, vďaka čomu perfektne zapadne s objímkami. Táto smart žiarovka je pre vašu domácnosť skvelým kompatibilným riešením.

Stlmenie

PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 EU si môžete nastaviť podľa stlmenie presne podľa vašich predstáv a to bez potreby inštalácie. Ovládať túto modernú LED žiarovku môžete úplne bezdrôtovo a to po pripojení k stmievaciemu spínaču Philips Hue alebo k premosteniu Philips Hue. PHILIPS LIGHTING 5.5W GU10 EU je možné stmievať len prostredníctvom kompatibilných zariadení Philips Hue.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 5.5 W
Druh pätice GU10
Svetelný tok 350 lumen
Nastaviteľný farebný tón Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue 5.5W GU10

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené