Philips Hue 6W B39 E14

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 34,90 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 1,20 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU v energetickej triede A++ s maximálnym prevádzkovým výkonom 6 W a životnosťou 25 000 hodín. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU si možnosťou vytvorenia vlastnej atmosféry podporuje prirodzené vstávanie a zaspávanie. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue pre systémy Android a iOS je možné ovládať svetlá na diaľku. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 E s funkciou plánovania predstavuje nastavenie časovača, aby sa svetlá zapli a vypli v prednastavenom čase. Prepojte svetlá Philips Hue s premostením a ovládajte ich pomocou smartfónu alebo tabletu cez aplikáciu Philips Hue.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 14 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Ovládanie cez aplikáciu

Vzhľadom na to, že žijeme v uponáhľanom svete sa každému z nás občas po odchode z domu stane, že intenzívne premýšľa nad tým, či sú všetky svetlá v dome zhasnuté. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorá je určená pre systémy Android iOS už viac nebudete musieť premýšľať, ale hneď si to môžete skontrolovať. Táto šikovná aplikácia vám totiž umožňuje ovládať vaše svetlá na diaľku a to bez ohľadu na to, kde sa akutálne nachádzate.

 

Časovače

Ak patríte k tým, ktorí nestále cestujú a doma sa zdržiavate veľmi málo je viac než pravdepodobné, že využijete funkciu plánovania. Táto funkcia sa postará o to, aby ste vytvorili pre svoje okolie dojem, že sa nachádzate doma, aj keď to tak v skutočnosti nie je. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 svetlá si môžete nastaviť tak, aby zapli vo vami prednastavenom čase alebo sa napríklad počas noci postupne vypli. Vy si tak budeme mať stále 100 %-tnú istotu v tom, že všetky svetlá sú zhasnuté. Samozrejme, PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 vám umožňuje nastaviť si rôzne časy pre osvetlenie v jednotlivých kútoch vášho domu.

 

Prirodzené vstávanie a zaspávanie

Moderná smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 myslí naozaj na všetkom. Dôkazom tohto je, že vám ponúka prirodzené vstávanie, ktoré predstavuje efekt svitania. Vďaka tomu, tak určite vykročíte tou správnou nohou do nového dňa, ale PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 sú pripravené aj na to, že opäť pôjdete spať. V priprodzenom zaspávaní vám pomôže relaxačné teplé biele svetlo, vďaka ktorému sa dostatočne uvoľníte a pripravíte sa na kvalitný spánok.

 

Vlastná atmosféra

Znie to priam neuveriteľne, ale smart žiarovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 vám pomôžete vytvoriť si vlastnú atmosféru. Či už preferujete biele svetlo, ktoré vám pripomína príjemný jarný vánokteplé biele svetlo pripomínajúce horúce letné dni alebo naopak ľadovo chladné denné svetlo, ktoré vo vás evokuje zimu. Je už len nás, čo z toho si vyberiete.

 

Všetko pod kontrolou

PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 je to správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať nesutále všetko pod kontrolou. Prostredníctvom aplikácie Philips Hue môžete ovládať svetlá prostredníctvom vášho tabletu alebo telefónu. Jednou z možností je aj možnosť pridať k svoju systému spínače na aktiváciu svetiel. Ak chcete zistiť, čo všetko vám svetlá PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 ponúkajú určite si nastavte časovačebudíkyupozornenia a množstvo ďalších funkcií. Štýlový systém Philips Hue podporuje používanie asistenca Apple HomekitAmazon Alexa a Asistenta Google. Samozrejmosťou je ovládanie vašich svetiel hlasom.

 

Relax

Rovnako ako počasie aj svetlo je element, ktorý v podstatne veľkej miere ovplyvňuje našu náladu. Na skvelý začiatok dňa nie je nič lepšie ako studené biele denné svetlo. Na konci dňa zase určite uprednostíte relax v podobe bieleho svetla, ktoré rozšiari miestnosť. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 je tak skvelým pomocníkom pri pití rannej kávy či čítaní knihy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 10 W
Druh pätice: E14
Svetelný tok: 470 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips lighting
iSmart: Áno
Celkový výkon: 10 W
Druh pätice: E14
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 470 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 62 mm
Výška: 165 mm
Dĺžka: 75 mm
Hmotnosť: 174 g
Priemer: 39

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Napájanie: 220-240

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: ZigBee
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Typ SMART produktu: žiarovka
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ostatné

Kód produktu: 929001301401

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore