Philips HUE Lily 17414/30/P7

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 299,99 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

POPIS PRODUKTU

Všestranné svetlo Philips Hue Lily spot (3 kusy) s hliníkovým telom a výkonom 8 W, vám poslúži v exteriéri na osvetlenie okolia vášho domu. Je odolné voči vplyvu prostredia IP65 s dvojitou izoláciou, čím je vhodné do každého počasia. Vďaka možnosti výberu z 16 miliónov farieb, môžete zvoliť svetlo v rozmedzí 2000K-6500K pri svietivosti 640 lm. Aplikácia Hue umožňuje automatické rozsvietenie/zhasnutie, aj na základe prednastaveného času. Inštalácia je jednoduchá, vďaka nízkemu napätiu a napájanie je 100 V-120 V. Premostením Philips Hue máte nekonečné možnosti ovládania smartfónom, inteligentnými hlasovými asistentmi alebo stmievacím spínačom Philips Hue. Vytvorte si vlastné scény s dynamickými efektami, ktoré ozvláštnia každú príležitosť.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 10 %
Popis produktu

Kvalitná konštrukcia do každého počasia 

Pri výrobe svetla Philips Lily Outdoor spot sa kládol dôraz na odolnosť voči poveternostným podmienkam IP65 a kvalitu vyhotovenia vhodnú do akéhokoľvek počasia počas celého roku. Špecificky sa tu využíva vysoko kvalitný hliník a nadštandardná syntetika, k čo najlepšej optimalizácii. Pod prísnym testovaním sa vytvoril dizajn k čo najlepšiemu výkonu a tak sa už nemusíte báť ani príchodu dažďa a prípadnému pokazeniu. Inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj začiatočník bez skúseností so zapájaním. Bezpečie je zaručené nízkym napätím 100 V-120 V. Adaptér je zahrnutý ako súčasť balenia a tak stačí svetlo rozbaliť, zapojiť a užívať si jeho funkciu. 

Špeciálne svetlo na špeciálne príležitosti 

Naplánujte si tú najlepšiu záhradnú oslavu, romantický večer s partnerom, alebo si vytvorte atmosféru ako sa vám zapáči, použitím 3 balenia svetiel Philips Lily Outdoor. Svetlo disponuje výkonom 8 W a svietivosťou 640 lm. Aj exteriér si môžete vymaľovať až 16 miliónmi farieb so všetkými odtieňmi, od teplého bieleho svetla 2000K, vhodného v lete, po studené denné svetlo 6500K pre zimné mesiace. Ovládanie svetla je jednoduché, premostením Philips Hue Bridge využijete osvetlenie naplno prostredníctvom smartfónu, inteligentnými hlasovými asistentmi a aj stmievacím spínačom Philips Hue. Automatizácia umožňuje nastaviť si zapnutie/vypnutie svetiel aj na základe prednastaveného času. Vytvárajte si farebné scény a dynamické efekty a ozvláštnite každú príležitosť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 8 W
Svetelný tok: 650 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Celkový výkon: 8 W
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 650 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 70 mm
Výška: 194 mm
Dĺžka: 84 mm
Hmotnosť: 430 g

Obsah balenia

Obsah balenia: 3x Lily, adaptér

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada/kit, svietidlo
Oblasť využitia: Osvetlenie
Technológia: ZigBee

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ostatné

Kód produktu: 915005629701

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore