PHILIPS Hue White and color Ambiance E14 6W B39 2 ks

Cena:
104,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,08 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Sada 2 ks žiaroviek Philips Hue White and color Ambiance pre päticu E14 s príkonom 6,5 W a životnosťou až 25000 hodín. Pridajte do svojho systému Philips Hue biele a farebné ambientné sviečkové svietidlá a vychutnajte si vysokokvalitné biele a farebné svetlo s nekonečnými možnosťami pomocou 16 miliónov farieb. Svit i farbu osvetlenia je možné regulovať pomocou chytrých zariadení s pripojením cez mostík Philips Hue Bridge, ktorý nie je súčasťou balenia. Ovládanie je cez aplikáciu – doma i mimo domova prostredníctvom aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android. Pomocou funkcie plánovania umožní zapnutie a vypnutie žiarovky v prednastavenom čase. Svetlo vám pomôže prebúdzať sa, relaxovať, čítať, sústrediť sa alebo vám dodá energiu. Podľa toho, čo si vyberiete.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Dokonala náhrada

Žiarovka Philips Hue s päticou E14 je navrhnutá ako skvelý doplnok, takže ľahko krásne doplní vaše existujúce osvetlenie. Je stmievateľná iba v prípade, že je bezdrôtovo pripojená k mostíku Philips Hue alebo ku kompatibilnému zariadení Philips Hue.

Prirodzené vstávanie a zaspávanie

Moderná smart žiarovka Philips 6,5 W E14 myslí naozaj na všetko. Dôkazom tohto je, že vám ponúka prirodzené vstávanie, ktoré predstavuje efekt svitania. Vďaka tomu, tak určite vykročíte tou správnou nohou do nového dňa. V priprodzenom prebúdzaní vám pomôže to, že intenzita jasu postupne narastá a vy tak zažijate príjemné a ničím nerušené prebúdzanie.

Vlastná atmosféra

Pohrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb na okamžité prispôsobenie vzhľadu a atmosféry vo svojej izbe. Uložte si obľúbené nastavenia svetla a obnovte ich vždy, keď budete chcieť, a to jediným ťuknutím prsta. Rozšírte svoj zážitok zo sledovania TV na celú miestnosť alebo synchronizujte svoju obľúbenú hudbu so svetlom a sledujte, ako bude reagovať na rytmus. Prevezmite si aplikácie tretích strán a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue.

Stlmenie jasu

Svetlo žiarovky Philips 6,5 W E14 si môžete nastaviť presne podľa vašich predstáv prostredníctvom kompatibilných zariadení Philips Hue. Ovládať túto modernú LED žiarovku môžete úplne bezdrôtovo a to po pripojení k stmievaciemu spínaču Philips Hue alebo k mostíku Philips Hue.

Ovládanie cez aplikáciu

Vzhľadom na to, že žijeme v uponáhľanom svete sa každému z nás občas po odchode z domu stane, že intenzívne premýšľa nad tým, či sú všetky svetlá v dome zhasnuté. Vďaka aplikácií Philips Hue, ktorá je určená pre systémy Android a iOS už viac nebudete musieť premýšľať, ale hneď si to môžete skontrolovať. Táto šikovná aplikácia vám totiž umožňuje ovládať vaše svetlá na diaľku a to bez ohľadu na to, kde sa akutálne nachádzate.

Časovače

Ak patríte k tým, ktorí nestále cestujú a doma sa zdržiavate veľmi málo je viac než pravdepodobné, že využijete funkciu plánovania. Táto funkcia sa postará o to, aby ste mohli vytvoriť pre svoje okolie dojem, že sa nachádzate doma, aj keď to tak v skutočnosti nie je. Philips 6,5 W E14 svetlá si môžete nastaviť tak, aby sa zapli vo vami prednastavenom čase, alebo sa napríklad počas noci postupne vypli. Vy tak budeme mať stále 100 % istotu v tom, že všetky svetlá sú zhasnuté. Samozrejme, žiarovka Philips 6,5 W E14 vám umožňuje nastaviť si rôzne časy pre osvetlenie v jednotlivých kútoch vášho domu.

Všetko pod kontrolou

Žiarovka Philips 6,5 W E14 je to správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú mať nesutále všetko pod kontrolou. Aplikácia Philips Hue vám umožňuje ovládať svetlá prostredníctvom vášho tabletu alebo telefónu. Ak chcete zistiť, čo všetko vám svetlá Philips 6,5 W E14 ponúkajú, určite si nastavte časovače, budíky, upozornenia a množstvo ďalších funkcií. Štýlový systém Philips Hue podporuje používanie asistenca Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistenta Google. Samozrejmosťou je ovládanie vašich svetiel hlasom (v cudzom jazyku).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 6,5 W
Druh pätice: E14
Svetelný tok: 470 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Celkový výkon: 6,5 W
Druh pätice: E14
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 470 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 117 mm
Výška: 117 mm
Dĺžka: 39 mm
Hmotnosť: 100 g
Priemer: 117

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 x žiarovka

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Technológia: ZigBee
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada/kit, žiarovka
Oblasť využitia: Osvetlenie

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240

Ostatné

Kód produktu: 929002294202

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore