Philips MG7720/15 Series 7000 14v1

Napájanie: 230V + batéria, Vodotesný: Áno, Výdrž batérie: 120 min., Šírka strihacej hlavy: 32 mm, Počet nastavení zostrihu: 14. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

24×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

24 + nakupů

Zobraziť 24 recenzií

Popis produktu

Multifunkčný zastrihávač PHILIPS MG7720/15 s bohatou výbavou (14v1) dokáže ostrihať, upraviť, oholiť a dokonca bezbolestne vás zbaviť chĺpkov v ušiach a v nose. Je vybavený unikátnou technológiou DualCut -poskytuje veľmi nízke trenie, dokáže ostrihať vlasy oveľa rýchlejšie. O veľkorysú dobu prevádzky sa stará lítium-iónová batéria, ktorá sa nabije za 2 hod. a získate tak 5 hodín nepretržitej prevádzky bez kábla. Strojček je možno bez obáv používať na suché aj mokré holenie v sprche, keďže je vodotesný.

Multifunkčný zastrihávač PHILIPS MG7720/15

 • Bohaté príslušenstvo 14v1
 • Technológia DualCut
 • 120 min. prevádzky
 • Vodotesný

DualCut technology

Multifunkčný zastrihávač PHILIPS MG7720/15 ponúka perfektný výkon a presnosť pre dokonalé zastrihnutie, tvarovanie a oholenie fúzov. Strojček s pokročilou technológiou DualCut, v sebe spája strihaciu jednotku s dvojitým ostrím a dizajn so zníženým trením. Inovatívne oceľové britvy sú samoostriace, vďaka tomu vydržia dlho ostré. Hrebeňové nástavce májú všetky hrany zaoblené, takže styk s vašou pokožkou je veľmi hladký a šetrný.

 

Bez akýchkoľvek obmedzení

So zastrihávačom PHILIPS môžete zakaždým docieliť perfektný vzhľad. Veľká strihacia hlava umožní rýchle zastrihnutie veľkej plochy. Unikátny systém na ochranu kože chráni najcitlivejšie oblasti tela, čo vám umožní pohodlne oholiť. Ak obľubujete strnisko, ale napriek tomu chcete vyzerať upravene, určite využijete najnižšiu polohu zastrihávača, ktorá dosahuje iba pol milimetra.

Zmeňte svoj štýl

Vysoko kvalitné nože zaistia zakaždým ten najlepší strihací výkon. Presný zastrihávač vám pomôže rovnomerne zastrihávať a tvarovať fúzy do požadovaného štýlu (strnisko, briadku, kotlety, fúzy aj chĺpky na krku) s úplnou istotou a ľahkosťou. V priebehu chvíľky tak dosiahnete perfektný vzhľad.

 

Bohaté príslušenstvo

Veľkou prednosťou zastrihávača je bohaté príslušenstvo. Rýchlo a ľahko sa s ním ostríhate, oholíte a dokonca sa bezbolestne zbavíte aj chĺpkov v ušiach a v nose. Okrem holiaceho strojčeka v balení najdete aj zastrihávač na detailné zastihávanie, zastrihávač na nos a uší, sirokú zastrihávaciu hlavu na úpravu vlasov, a ochrannú holiacu hlavu na úpravu chĺpkov tela.

 

 

8 hrebeňov pre tvár, vlasy a telo

 • 2 zastrihávače (1 a 2 mm)
 • 1 nastaviteľný hrebeň na bradu (3 až 7 mm)
 • 3 široké hrebene ( 9, 12 a 16 mm)
 • 2 telové hrebene na strihanie chĺpkov (3,5 mm).

Plne umývateľný

Multifunkčný zastrihávač je navyše vybavený technológiou Wet & Dry. Hodí sa nielen na úpravu tela priamo v sprche, ale aj na jednoduchšie čistenie nástavcov pod tečúcou vodou. Odstráňte všetky uvoľnené fúzy-chlpy pomocou dodanej čistiacej kefky. Dosiahnete tak dlhotrvajúceho výkonu. Brity nikdy nemusíte premazať a sú navyše samoostriace so zárukou 5 rokov.

 

Jednoduché použitie

Zastrihávač je navrhnutý na prevádzku bez kábla aj priamo zo siete. Batéria vyniká dlhou výdržou. Na jedno nabitie (1hod.) vydrží pracovať 120 minút. Dokonca ak je strojček vybitý nevadí: 5 minút rýchleho nabitia stačí na kompletné oholenie.

 

Komfort a kontrola

Ergonomická rukoväť zaisťuje optimálne držanie strojčeka aj za mokra. Strojček je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele pre dlhodobú životnosť, gumová vložka ponúka prvotriedny komfort a kontrolu. Súčasťou je aj praktický indikátor batérie, ktorý zobrazuje kedy je zastrihávač nabitý, kedy sa nabíja, alebo keď je potrebné ho nabiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Napájanie 230V + batéria
Vodotesný Áno
Výdrž batérie 120 min.
Šírka strihacej hlavy 32 mm
Počet nastavení zostrihu 14

Hodnotenie

5,0 / 5

24 recenzií Philips MG7720/15 Series 7000 14v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Martin

7. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Rastislav

4. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania

Ľubomír

4. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Pavol

18. 3. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Relatívne jednoduchá manipulácia s produktom
 • Absencia kvalitného podrobného návodu na používanie
 • Pri pomerne vysokej ceny absencia širokých komponentov na strih hlavy

Pri prvom použití s absenciou kvalitného návodu na použitie som mal obavy, že sa niečo zlomí, bolo to maximálne nepríjemné. Po stiahnutí návodu z internetu OK.