Philips PerfectCare Series 8000 PSG8040/60


Príkon: 2100 W, Kontinuálna para: 170 g/min, Automatické vypnutie: Áno,


Cena 399,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 449,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

parný generátor Philips PerfectCare PSG8040/60 série 8000, bielo-zlatá farba, príkon 2100 W, parný náraz 600 g/min, kontinuálna para 170 g/min, 1800 ml vodný zásobnik, maximálny prevádzkový tlak 8 barov, odvápňovací systém, vertikálne naparovanie, automatické nastavenie teploty, automatické vypnutie, rukoväť so zámkom, samočistiaca

Philips PSG8040/60

 • Inteligentné automatické naparovanie
 • Technológia OptimalTEMP: Zaručene sa nič nespáli
 • Mimoriadne výkonná para na odstránenie záhybov
 • Odnímateľná 1,8 L nádržka na vodu
 • Ultraľahká žehlička
 • Jednoduché zvislé naparovanie
 • Žehliaca plocha SteamGlide Elite pre dokonalé kĺzanie
 • Funkcia Easy De-Calc predĺži životnosť žehličky
 • Automatické bezpečnostné vypnutie
 • Zámok na bezpečné a jednoduché prenášanie

Žehlenie bez námahy. Rýchle výsledky.

Chcete jednoducho a rýchlo odstraňovať záhyby z oblečenia, ale netrápiť so zdĺhavým nastavovaním žehličky? Potom je pre vás parný generátor Philips PerfectCare 8000 Series ten pravý. Má výnimočný výstup pary až 170 g/min a extra silný parný ráz až 600 g, vďaka ktorým sa každý pohyb okamžite poddá. Jeho najväčšou výhodou je ale unikátny pohybový senzor, ktorý dokáže snímať vaše pohyby po žehlenej ploche a podľa nich automaticky vytvára optimálne množstvo pary pre tie najlepšie výsledky. Pokročilá technológia OptimalTemp zaručuje nahrievanie plochy žehličky na teplotu vhodnú pre úpravu všetkých typov žehliteľných látok. Na jedno nastavenie tak môžete vyhladzovať silnú džínovinu aj jemnú blúzku z chúlostivého hodvábu. Prekážkou nie sú ani gombíky, zipsy alebo aplikácie na odevoch. Žehlička parného generátora sa skvele drží, ľahko sa s ňou manipuluje a vďaka svojej nízkej hmotnosti sa skvele hodí aj na vertikálne naparovanie visiacich odevov alebo závesov. Vďaka extra veľkej nádobke na vodu s objemom 1,8 l môžete nepretržite žehliť až dve hodiny. Prístroj sa sám automaticky vypne, ak ho určitú dobu nepoužívate, a šetrí tak energiu aj vaše nervy. Pre ľahké prenášanie je vybavený vstavaným zámkom, ktorý žehličku prístroja pevne primkne k základni a tým znemožňuje popálenie o horúci povrch.

Technológia OptimalTemp 

Mimoriadne jednoduché žehlenie bez zložitého nastavovania umožňuje inovatívna technológia OptimalTemp. Tá zaisťuje nahrievanie žehliacej plochy prístroja na teplotu, ktorá je perfektná na odstránenie všetkých záhybov, ale nepoškodí žiadnu žehliteľnú látku. Tým pádom nemusíte dlho čakať, kým je prístroj pripravený, ani jednotlivé kusy oblečenia pred samotným žehlením triediť podľa materiálu. Bez obáv môžete upravovať aj odevy s gombíkmi, zipsami alebo s aplikáciami. Nad žehliacou doskou strávite menej času ako kedykoľvek predtým!

Výkonný výstup pary

Parný generátor dokáže vyvinúť extra účinný prúd pary, ktorý behom okamihu odstráni aj tie najodolnejšie záhyby na hrubých látkach. Má trvalý výstup pary g/min a parný ráz až 600 g. Vďaka takémuto výkonu budete mať vyžehlené ohromne rýchlo.

Zdokonalený systém inteligentnej automatickej pary

S výkonným parným generátorom Philips PerfectCare 8000 Series v okamihu odstránite aj tie najodolnejšie záhyby. Prístroj je vybavený citlivým senzorom pohybu, ktorý v reálnom čase sníma pohyb žehličky po látke a automaticky vypúšťa účinnú paru podľa aktuálnej potreby. Každú tkaninu vyhladíte bleskovou rýchlosťou!

Nízka hmotnosť žehličky a pohodlná manipulácia

Parný generátor Philips PerfectCare 8000 Series má veľmi ľahkú žehličku, s ktorou je aj vertikálne naparovanie závesov alebo visiacich odevov výnimočne jednoduché. Váži iba 800 g a menej pri žehlení namáha vaše ruky. Po akejkoľvek žehliteľnej látke ním môžete pohybovať s mimoriadnou ľahkosťou.

Garancia nepripálenia látky

Všetky typy odevov a tkanín môžete teraz bez obáv vyhladzovať s jediným nastavením! Inovatívna technológia OptimalTemp garantuje, že žiadnu žehliteľnú látku nespálite. Žehliaca plocha sa vždy zahreje na takú teplotu, ktorá pomáha odstrániť odolné záhyby, ale je vysoko šetrná aj k chúlostivým materiálom, ako je bavlna, satén alebo hodváb.

Žehliaca plocha SteamGlide Elite

Žehliaca plocha SteamGlide Elite zaručuje perfektne hladký a plynulý pohyb po akejkoľvek látke. Je odolná proti poškriabaniu, nepriľnavá a veľmi ľahko sa čistí. Základňa z nerezovej ocele je dvakrát tvrdšia ako bežná základňa z hliníka a má unikátnu šesťvrstvovú povrchovú úpravu s titánom.

Veľká 1,8l nádoba na vodu

Do objemnej nádoby parného generátora Philips PerfectCare 8000 Series sa zmestí 1,8 l vody. To pre vás znamená až 2 hodiny nepretržitého žehlenia! Keď prístroju dochádza voda, sám vás na to upozorní prostredníctvom svetelnej signalizácie.

Automatické vypnutie

Pre váš komfort pri žehlení a úsporu energie je prístroj vybavený systémom automatického vypnutia – žehlička sa skrátka sama vypne, ak ju necháte niekoľko minút bez dozoru a nebudete ju používať.

Zámok pre bezpečné prenášanie

Vďaka špeciálne navrhnutému bezpečnostnému zámku je možné prístroj bezpečne prenášať z jedného miesta na druhé. Žehličku generátora je možné pevne primknúť k základni pre jednoduchú manipuláciu a znemožniť tak popálenie o horúcu plochu.

Ľahké odvápňovanie

Každú žehličku treba pravidelne odvápňovať, aby správne fungovala a udržiavala si špičkový výkon. Parný generátor Philips PerfectCare 8000 Series je vybavený systémom Easy De-Calc, ktorý jeho údržbu značne uľahčuje. Na nutnosť odstránenia vodného kameňa vás upozorní svetelná kontrolka na prístroji, stačí vám len odňať zátku a vyliať vodu s usadeninami.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2100 W
Kontinuálna para 170 g/min
Automatické vypnutie Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips PerfectCare Series 8000 PSG8040/60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené