Philips PicoPix Max

 • Zľava
 • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 10000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 899,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 979,00 € Zobraziť nápoveď

17,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný DLP mini projektor Philips PicoPix Max v čiernej farbe s LED zdrojom svetla a inteligentným operačným systémom Android sa vďaka kompaktným rozmerom a integrovanej batérii (výdrž 3 hodiny) stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a poľahky sa zmestí aj do príručnej tašky. Dokáže premietať obraz vo veľkosti 30“ až 120“ s projekčnou vzdialenosťou 78 cm – 320 cm a s určitosťou poteší aj možnosť Wi-Fi zrkadlenia obrazovky vášho smartfónu či tabletu. Je vybavený portom na Micro SD karty, HDMI a USB vstupom či USB-C vstupom. Disponuje rozlíšením Full HD (1920 x 1080), vstavanými duálnymi stereofónnymi reproduktormi, kontrastným pomerom 10 000:1, integrovaným dotykovým ovládačom a možnosťou bezdrôtového pripojenia k externým reproduktorom.

Skvelý mobilný zážitok

Inteligentný a úplne bezdrôtový projektor – s rýdzim rozlíšením Full HD a mimoriadne živým obrazom – vytvorený na použitie kdekoľvek. Vstavaná batéria, operačný systém Android, neviditeľný horný dotykový ovládač, Wi-Fi, Bluetooth a USB-C konektivita – na hranie, prácu a zrkadlenie všetkých vašich aplikácií.

Čistý obraz a množstvo konektorov

 • Obrázky na mieru - Automatické zaostrenie, digitálne priblíženie a základná korekcia udržia najlepší obraz. Zariadenie sa automaticky narovná, aby sa dosiahla jasná a dokonale naklonená projekcia bez ohľadu na povrch, na ktorom sa nachádza.

 • Vstavaný prehrávač médií - S integrovaným prehrávačom médií máte základné potreby vo svojich rukách: prehľadávajte, sledujte všetky svoje videá, počúvajte hudbu alebo zdieľajte najnovšie fotky z dovolenky.

 • Plne pripojený - Prehrávajte všetky svoje videá, obrázky a zvukové súbory cez HDMI, USB alebo micro SD. K dispozícii sú tiež dva porty USB typu C na rýchle pripojenie, zobrazenie a nabíjanie.

Operačný systém Android a Wi-Fi zrkadlenie

 • Inteligentný operačný systém Android - Všetky vaše obľúbené aplikácie sú z výroby predinštalované. Užite si YouTube, Netflix a iné.

 • Wi-Fi zrkadlenie obrazovky na inteligentné zdieľanie - Pripojte bezdrôtovo svoje mobilné zariadenia ako tablety, smartfóny alebo dokonca počítače, aby ste mohli zrkadliť a zdieľať všetok svoj obsah.

 • Vstavaná batéria s 3 hodinovou výdržou - Zabavte sa na cestách so zabudovanou batériou, ktorá poskytuje až 3 hodiny premietania.

Vstavaný dotykový ovládač a bezdrôtové pripojenie

 • Vstavaný dotykový ovládač - Jednoducho navigujte užívateľským rozhraním, prehliadajte internet alebo hrajte hry s diskrétnym vstavaným navigačným dotykovým ovládačom.

 • Váš prenosný stolný a herný projektor - Pripojte akúkoľvek klávesnicu a myš Bluetooth a pracujte priamo na veľkej obrazovke. Zahrajte si svoje obľúbené hry priamo z projektora. Stačí zapojiť akýkoľvek bluetooth gamepad, aby ste si mohli užiť úžasný zážitok z hry. (klávesnica, myš, gamepad a hry nie sú súčasťou balenia)

 • Pripojenie k externým reproduktorom - Bezdrôtovo pripojte projektor k externým reproduktorom boombox alebo soundbar, aby ste oživili filmy a hranie hier.

Úžasný zvuk a rozlíšenie

 • Zvuk, akoby ste boli na koncerte - PicoPix Max je vybavený vstavanými duálnymi stereofónnymi reproduktormi, ktoré vám pomôžu dostať sa do centra vášho filmového zážitku.

 • Premietajte videá a obrázky s uhlopriečkou až 120" v rozlíšení Full HD - Premietajte videá a obrázky s uhlopriečkou až 120" (305 cm) z menej ako 2 metrov od steny. Zväčšite si svoj obľúbený film do obrovských rozmerov s ostrým obrazom, plynulým pohybom a živými farbami.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 10000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips PicoPix Max

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené