Philips PicoPix Nano PPX120 čierny

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Rozlíšenie: 640x360, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 500:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný DLP mini projektor Philips PicoPix Nano PPX120 v čiernej farbe s LED zdrojom svetla sa vďaka kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a poľahky sa zmestí aj do príručnej tašky. Dokáže premietať obraz vo veľkosti 8“ až 60“ (150 cm) s projekčnou vzdialenosťou 40 cm – 350 cm a s určitosťou poteší aj možnosť zrkadlenia obrazovky vášho smartfónu či tabletu. Je vybavený portom na SD karty, USB vstupom pre nabíjanie a pripojenie USB kľúča či 3,5 mm výstupom pre slúchadlá. Disponuje integrovanou batériou (80 minút bezdrôtového prehrávania), svetelným výstupom až 100 farebných lúmenov, rozlíšením 640x360 pixelov, podporovaným rozlíšením 1920x1080 pixelov, integrovaným reproduktorom, vstavaným prehrávačom médií, kontrastným pomerom 500:1 a životnosťou lampy až 30 000 hodín.

Pokročilý svetelný zdroj LED

Výkonný svetelný zdroj LED zobrazuje bohaté a živé farby a vydrží až 30 000 hodín. Okrem toho je spotreba energie oveľa nižšia ako pri bežnom žiarovkovom projektore: väčšia obrazovka, pohlcujúci zážitok s ekologicky šetrným zariadením.

Nastavenie zostrenia na dosiahnutie jasných snímok

Dajte projektor do ľubovoľnej vzdialenosti a upravte zaostrenie na doladenie snímok podľa vašich potrieb. 

Premietanie snímky až do veľkosti 60“

Premietajte snímky a videá až do veľkosti 60“ (150 cm) zo vzdialenosti menšej ako 2 metre od steny.

Vrecková zábava

Projektor vo veľkosti dlane môžete mať stále vo vašej taške. Premietajte obraz na akékoľvek steny, stropy, zem a dokonca aj na stenu stanu.

WiFi zrkadlenie obrazovky

Pripojte bezdrôtovo svoje mobilné zariadenia ako tablety, smartfóny alebo dokonca počítače, aby ste mohli zrkadliť a zdieľať všetok svoj obsah. Videá v telefónoch? Žiaden problém, jednoducho ich vysielajte cez WiFi (Android, iOS, Mac, PC).

Unikátne vlastnosti

  • Vstavaný reproduktor - Nie je potrebný žiadny dodatočný zvukový systém, vstavaný reproduktor umožňuje potrebný výkon v malom balení.

  • Vstavaný prehrávač médií - S integrovaným prehrávačom médií máte všetko potrebné vo svojich rukách – prehľadávajte, sledujte všetky svoje videá, počúvajte hudbu alebo zdieľajte fotky z dovolenky.

  • Plne pripojené - Prehrávajte všetky svoje videá, obrázky a zvukové súbory z portu MicroSD alebo USB. Nabíjajte projektor súčasne pomocou samostatného kábla.

  • Zabudovaná batéria – Zabavte sa na cestách so zabudovanou batériou, ktorá poskytuje až 80 minút premietania.

  • 3,5 mm zvukový konektor – Pripojte akékoľvek slúchadlá alebo externé reproduktory prostredníctvom zabudovaného 3,5 mm konektora, čím získate širší zvukový zážitok. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Rozlíšenie 640x360
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 500:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips PicoPix Nano PPX120 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené