Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

Parný generátor, Príkon: 2100 W, Max.prevádzkový tlak: 7,5 Bar, Parný náraz: 500 g/min, Vertikálne naparovanie, Kontinuálna para: 120 g/min, Odvápňovací systém, Samočistenie, Automatické nastavenie teploty, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Odnímateľná nádoba na vodu, Automatické vypnutie, Dĺžka kábla: 1,65 m, Hmotnosť: 3,85 kg. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parný generátor Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series je navrhnutý pre váš komfort a pohodlie. Vďaka odnímateľnej nádobe na vodu sa jednoducho ovláda a silná para zabezpečí, že skvelé výsledky sa dostavia rýchlo. Vďaka technológii OptimalTEMP je zaručené, že na odevoch, ktoré je možné žehliť, nevzniknú žiadne spálené miesta. Navyše netreba oddeľovať textílie ani meniť nastavenia. Žehliaca plocha SteamGlide Advanced poskytuje hladké kĺzanie po všetkých typoch tkanín a rýchlejšie zaručuje požadovaný výsledok. 1,8-litrová nádržka na vodu umožňuje nepretržité používanie až 2 hodiny. Žehličku môžete bezpečne a jednoducho prenášať.

Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

  • Rýchle a výkonné žehlenie
  • Max. tlak pary 7,5 baru
  • Zosilnená para až 500 g
  • Žehliaca plocha SteamGlide Advanced
  • Odnímateľná 1,8 l nádoba na vodu = 2 hodiny používania
  • Systém odstraňovania vodného kameňa Easy De-Calc
  • Zaistenie pri prenášaní
  • Automatické bezpečnostné vypnutie
  • Príkon: 2200 W

Nič neprepáli

Dokonca aj vtedy, keď máte viac povinností alebo nie ste sústredení, nikdy nespálite svoje oblečenie. Technológia OptimalTEMP sľubuje, že tento naparovací žehliaci systém nikdy nespáli žiadnu tkaninu, ktorú možno žehliť. Dokonca ho môžete nechať položený na odeve alebo žehliacej doske. Žiadne spálené miesta ani lesk. Zaručene.

Automaticky a okamžite

Skráťte si svoje každotýždenné žehlenie o jeden krok. Netreba oddeľovať textílie ani meniť nastavenia a čakať na zmenu teploty. Vďaka technológii OptimalTEMP vyžehlíte všetko od džínsov po jemný hodváb bez nastavovania teploty.

Odtráni aj neprekonateľné záhyby

Keď potrebujete ľahko vyriešiť problematické záhyby, spoľahnite sa na nepretržitú paru a ťažkú prácu urobí generátor za vás. Sledujte, ako sa tieto záhyby rozplynú, keď použijete zvýšenú intenzitu pary, kde je to potrebné. Dokonale zvládnete aj vertikálne naparovanie záclon alebo osvieženie zavesených šiat.

Dokonalé kĺzanie a dlhá životnosť

Vynikajúce žehliaca plocha SteamGlide Advanced poskytuje hladké kĺzanie po všetkých typoch tkanín. Jej základňa z nehrdzavejúcej ocele je dvakrát tvrdšia než hliník a patentovaná 6-vrstvová povrchová úprava s pokročilou titánovou vrstvou umožňuje jednoduché kĺzanie po všetkých typoch tkanín a rýchlejšie zaručuje požadovaný výsledok.

Pohodlná manipulácia so žehličkou

Žehlička je úžasne ľahká a pohodlne sa ňou manipuluje, jednoducho kĺže a znižuje tak únavu zápästia. Vďaka svojej ľahkosti taktiež uľahčuje a zefektívňuje zvislé naparovanie záclon a visiacich odevov.

Veľká nádržka na vodu

1,8-litrová priehľadná nádržka na vodu umožňuje nepretržité používanie až 2 hodiny. Keď je nádržka prázdna, upozorní vás na to svetelný indikátor a nádržku môžete vďaka veľkému otvoru na plnenie kedykoľvek jednoducho naplniť vodou z vodovodu.

Systém odstraňovania vodného kameňa 

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni vašu žehličku, predlžuje jej životnosť a zaručuje najlepší parný výkon. Exkluzívny systém Easy De-Calc vodný kameň priebežne zbiera do nádobky a svetelný indikátor vás upozorní, keď je potrebné vyprázdniť ju. Jednoducho zložte krytku a vylejte vodu a vodný kameň.

Bezpečné a jednoduché prenášanie

Bezpečne uzamknite svoju žehličku k základni, aby ste ju mohli jednoducho prenášať po dome a znížili tak riziko náhodného dotyku horúcej žehliacej plochy.

Automatické bezpečnostné vypnutie

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne parný generátor, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2100 W
Kontinuálna para 120 g/min
Automatické vypnutie Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami