Philips SC1998/00 Lumea Advanced

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
90 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
349,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

IPL epilátor Philips SC1998/00 Lumea Prestige si zamiluje každá moderná žena. S pribalenými nástavcami získate multifunkčné zariadenie, ktoré môžete používať na tvár aj na telo. Zabudovaný snímač farby pokožky meria typ pokožky pred začiatkom každého ošetrenia, niekedy aj počas neho a v prípade potreby automaticky zastaví aplikáciu impulzov. Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Philips SC1998/00 Lumea Advanced

  • Pre použitie na tele a tvári
  • Špeciálny nástavec pre oblasť bikín
  • Snímač odtieňa pokožky
  • Rýchle použitie na veľkých plochách

Užívajte si 3 mesiace hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov

Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo. Vďaka tomu sa množstvo chĺpkov, ktoré rastú na tele, postupne zníži. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk.

Multifunkčné použitie

PHILIPS SC1998/00 môžete bezpečne používať na odstraňovanie chĺpkov na tvári (horná pera, brada, sánka) a rôznych oblastiach tela vrátane nôh, podpazušia, oblasti bikín, brucha a rúk. 

Integrovaný snímač tónu pokožky 

Vyššiu bezpečnosť zabezpečuje zabudovaný snímač farby pokožky, ktorý meria typ pokožky pred začiatkom každého ošetrenia a niekedy aj počas neho. Ak rozpozná odtieň pokožky, ktorý je na použitie systému Lumea Comfort príliš tmavý, automaticky zastaví aplikáciu impulzov. 

Rýchle použitie

Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách, napríklad na nohách.


Nástavec na presnú aplikáciu 

Vďaka integrovanému prídavnému svetelnému filtru ho možno použiť na odstraňovanie tvárových chĺpkov na hornej pere, brade, lícach a ostatných citlivých miestach. 


Nástavec na špeciálnu úpravu chĺpkov v oblasti bikín

Nástavec na oblasť bikín umožňuje účinnú úpravu chĺpkov v oblasti bikín. Chĺpky v tejto oblasti majú tendenciu byť silnejšie a hrubšie ako chlpy na nohách. 


Aplikácia Lumea 

Aplikácia Lumea je zdarma k dispozícii na stiahnutie a ponúka možnosť využívať technológiu IPL presne podľa vašich potrieb. Je to váš osobný inštruktor, s ktorým zaručene vyťažíte zo zariadenia Lumea maximum a budete ho používať správne, vďaka čomu dosiahnete dlhotrvajúce výsledky. Pomocou aplikácie si vytvoríte vlastný harmonogram ošetrení jednotlivých častí tela a pri každom ošetrení budete dostávať tipy a rady. Stačí, ak si budete aplikáciu pravidelne kontrolovať, aby vám neunikli žiadne upozornenia či pripomenutia. 

Preukázateľne bezpečné a účinné ošetrenie
Objektívne štúdie dokazujú, že už po 3 ošetreniach sa zbavíte až 92 % chĺpkov. Prvé 4 ošetrenia je potrebné vykonať v dvojtýždňových intervaloch a po nich by ste už mali vidieť želané výsledky. Ak si chcete dosiahnutý stav udržať, jednoducho každé 4 týždne ošetrenie zopakujte. Po 8 takýchto udržiavacích ošetreniach sa môžete tešiť z hladkej pokožky bez chĺpkov až 6 mesiacov.

Prispôsobená na bezpečné a efektívne použitie v pohodlí domova
Systém Philips Lumea používa inovačnú svetelnú technológiu IPL (Intense Pulsed Light, intenzívne pulzujúce svetlo), ktorá je založená na technológii používanej v profesionálnych salónoch krásy. Spoločnosť Philips prispôsobila túto technológiu na bezpečné používanie v pohodlí vašej domácnosti. Spoločnosť Philips nadviazala úzku spoluprácu s poprednými svetovými dermatológmi s cieľom vyvinúť prelomový systém odstraňovania chĺpkov. Súčasťou tohto procesu bol aj rozsiahly spotrebiteľský výskum, ktorý trval viac než 10 rokov a zúčastnilo sa ho vyše 2000 dobrovoľníkov.

Vhodné pre rôzne typy chĺpkov a pokožky
Systém Philips Lumea účinne funguje pri (prirodzene) tmavších blond chĺpkoch, hnedých a čiernych chĺpkoch. Podobne ako v prípade iných svetelných zákrokov, systém Philips Lumea NIE JE účinný pri svetlých blond chĺpkoch, ryšavých ani bielych či sivých chĺpkoch. Tento produkt NIE JE vhodný pre tmavú pokožku.

Príslušenstvo:

  • Nástavec na telo (4 cm2) - na použitie pod líniou krku 
  • Nástavec na tvár (2 cm2) - na použitie pod očami 
  • Nástavec na oblasť bikín (2 cm2) - špeciálne ošetrenie oblasti bikín 
  • Handrička na čistenie
  • Púzdro

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 21,28 cm
Hmotnosť: 886 g
Výška: 15,2 cm
Hĺbka: 9,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Čistiaca utierka

Batérie

Napätie batérie: 240 V

Ostatné

Kód produktu: 8710103882183

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore