Philips Avent SCD502/52

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Detská pestúnka Philips Avent SCD502/52 je najspoľahlivejším spojením s vaším dieťaťom, ktoré je práve v inej miestnosti. Pestúnka prináša monitorovanie bez rušenia v podobe krištáľovo čistého zvuku. Či už spí alebo sa hrá vo svojej izbičke, stále ho môžete počuť vďaka praktickej rodičovskej jednotke pestúnky, ktorú môžete mať stále pri sebe. Pestúnka má výborný dosah, 50m v interiéri a až 300m v exteriéri. Príjemné nočné svetlo pestúnky pomôže vytvoriť pokojnú atmosféru.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Beurer BY88 (biela) Beurer BY88 (biela)

K nákupu automaticky získate predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov

Beurer BY 88 je viac než len štandardný baby monitor! Na vlastnom zariadení môžete kedykoľvek sledovať, čo sa práve deje. Či už cez smartfón , tablet alebo PC, WLAN HD kamera Vám zabezpečí nočný kľud a bezpečnú noc. Či už ste doma alebo na cestách, majte svoje dieťa, zverenca či dokonca svojich domácich maznáčikov a dom pod dohľadom. K tomuto babysitter-u dostanete zadarmo aplikáciu "Beurer CareCam", ktorá je kompatibilná s iPhone aj s Adroid smnartfónmi (iOS 6.0 a vyššie, Android 4.0 a vyššie). Zariadenie sleduje okrem pohybu a zvuku aj teplotu, pričom posiela upozornenia automaticky na Váš smartfón. V momente zachytenia pohybu sa spustí nahrávanie. Zariadenie je pripojené cez WLAN bezdrôtovou technológiou k routeru, a po stiahnutí aplikácie s ním okamžite môžete zariadenie spárovať. Monitorovanie prebieha aj v tme vďaka funkcii nočného videnia s infračerveným snímaním. Prenos dát a videa môže prebiehať až so 14 rôznymi kanálmi s vysokou kvalitou zvuku a videa. V prípade prebudenia môžete dieťa upokojiť vlastným hlasom, čo Vám umožní interkomunikačná funkcia. Tiež môžete využiť 5 utišujúcich uspávaniek, ktoré zapnete/vypnete rodičovskou jednotkou.

Základné parametre

  • Varovanie umiest. mimo dosah: Nie
  • Kontrolky úrovne zvuku: Nie
  • Automat. voľba kanálov: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Philips Avent SCD502/52

  • Najspoľahlivejšie spojenie s vaším dieťaťom
  • 100% súkromné pripojenie
  • Nočné svetlo

 

Rodičia, a najmä mamičky by mali najradšej svoje poklady stále pod dohľadom. Je to prirodzené, avšak nie reálne a preto vďaka detskej pestúnke budete môcť svoje deti počuť neustále, aj keď budú v inej miestnosti ako vy. 

Režim Smart ECO 

Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje intenzitu prenosového signálu a predlžuje výdrž batérie. Čím bližšie ste k vášmu dieťaťu, tým menej energie je potrebné na dokonalé pripojenie (nie je dostupné v USA ani Kanade). 

Buďte s dieťaťom v neustálom spojení

Rodičovská jednotka vás upozorní, pokiaľ bude monitor mimo dosahu alebo nastane problém s napájaním, aby ste mali istotu, že ste v neustálom spojení s vaším dieťaťom. 

Svetelné indikátory

Svetelné indikátory rozsvietením signalizujú úroveň hlasitosti zvukov v detskej izbe, a to aj v prípade, ak má rodičovská jednotka úplne stlmenú hlasitosť. 

Dosah až 300 metrov

Dosah v interiéri až 50 metrov, dosah v exteriéri až 300 metrov. 

Maximálna mobilita

Rodičovská jednotka funguje dokonale s napájaním zo siete. Pre maximálnu mobilitu môžete vložiť batérie na bezšnúrové napájanie. Vložte dve 1,5 V alkalické nenabíjateľné batérie typu R6 AA alebo dve 1,2 V nabíjateľné batérie R6 AA. 

Prevádzkový čas až 24 hodín

Malá rodičovská jednotka vám poskytne slobodu bezdrôtového dohľadu až na 24 hodín pred ďalším nevyhnutným dobitím. Tento interval však závisí od druhu batérií a frekvencie a dĺžky prevádzkovania rodičovskej jednotky na batérie. 

Nulové rušenie a 100 % súkromie

Technológia DECT zaručuje nulové rušenie zo strany akéhokoľvek iného vysielajúce zariadenia, ako sú napr. iné zariadenia na monitorovanie dieťaťa, bezšnúrové telefóny a mobilné telefóny. Šifrovanie údajov zaistí bezpečnosť spojenia a súkromie, aby ste práve vy boli jedinou osobou, ktorá môže počúvať svoje dieťa.

Dokonale čistý zvuk 

Získajte možnosť počuť aj ten najmenší chichot, mrmlanie alebo čkanie dieťaťa s dokonale čistým zvukom. Technológia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) poskytuje vysoko kvalitný, krištáľovo čistý zvuk, aby ste svoje dieťa mohli počúvať za každých okolností.

Príjemné nočné svetlo

Vaše bábätko môže byť po prvom uložení do postieľky ešte nepokojné. Upokojte a uspite ho pomocou teplej príjemnej žiary nočného svetla.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine SCD502/52SK (stiahnuť) [*.pdf, 12.76 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny dosah: 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah: Áno
Kontrolky úrovne zvuku: Áno
Automat. voľba kanálov: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Nie
Maximálny dosah: 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah: Áno
Nočný režim: Áno
Kontrolky úrovne zvuku: Áno
Automat. voľba kanálov: Áno
Nočné svetlo: Áno
LED kontrolka napájania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 22 cm
Hmotnosť: 329 g
Výška: 15,6 cm
Hĺbka: 5,6 cm

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Batérie

Indikácia stavu nabitia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SCD502/52

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore