Philips SHB2505 čierne

Výpredaj - 30 %
Doprava zadarmo

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 69,90 €

Zľava 30% z pôvodnej ceny: 99,99 € Zobraziť nápoveď

1,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips SHB2505/10 v čiernej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistý a bohatý zvuk vďaka kvalitným 6 mm akustickým budičom. Komfort zabezpečujú mäkké pogumované krídla (bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha a zaistia stabilitu) a vymeniteľné kryty na gumené špičky do ucha. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania slúži multifunkčné tlačidlo. Na jedno nabitie budú hrať 5 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 15 hodín funkčnosti.

Život plný hudby

Získajte až 20 hodín prehrávania a 20 hodín na uskutočňovanie hovorov. Vďaka prenosnému nabíjaciemu puzdru vás tieto slúchadlá nezradia. Po jednom nabití môžete prehrávať hudbu až 5 hodín. Ak vyrazíte s plne nabitým puzdrom, získate 15 hodín navyše pri viacerých nabíjaniach. Vždy, keď je potrebné slúchadlá nabiť, zaklapnite ich späť do puzdra. Plné nabitie trvá 1,5 hodiny. 

Mäkké pogumované krídla – bezpečné a pohodlné

Vďaka pohodlnému a ľahkému dizajnu si môžete hudbu vychutnať v skutočnom pohodlí. Mäkké pogumované krídla bezpečne zapadajú pod záhyb vonkajšieho ucha. Vymeniteľné kryty na gumené špičky do ucha zaručujú, že slúchadlá dokonalé zapadnú do ucha a tesne sa prisajú, takže vám neunikne žiaden tón.

6 mm neodýmiové akustické budiče

6 mm neodýmiové akustické budiče stoja za skvelým zvukom a údernými basmi. Oválna akustická trubica maximalizuje pasívnu izoláciu hluku. Monochrónny režim vám umožňuje počúvať hudbu len jedným uchom vždy, keď chcete vnímať aj svet okolo vás.

Multifunkčné tlačidlo

Jednoducho ovládajte hudbu a hovory pomocou multifunkčného tlačidla. Nepáči sa vám aktuálna skladba? Dlhým stlačením ju preskočte. Chcete odmietnuť hovor a ďalej počúvať? Postará sa o to jednoduché stlačenie tlačidla.

Unikátne vlastnosti

  • Potláčanie šumu a ozveny – vstavaný mikrofón s potlačením šumu a ozveny zachováva zvuk čistý aj počas hovoru.

  • Dvojité stlačenie tlačidla zobudí hlasového asistenta telefónu – požiadajte Siri alebo Google, aby zapol hudbu, zavolal alebo poslal správu priateľom, skontroloval počasie či vykonal ďalšie úkony.

  • Inteligentné párovanie – vaše slúchadlá sú pripravené na okamžité párovanie hneď, ako ich vyberiete z puzdra. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips SHB2505 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené