Philips SHB2515 čierne

  • Zľava 25 %
  • Doprava zadarmo
  • 20% zľava s kódom

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
71,92 €

Cena 89,90 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 119,99 € Zobraziť nápoveď

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Philips SHB2515 v čiernom prevedení upútajú vašu pozornosť pohodlným ergonomickým tvarom, kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Vďaka prenosnému nabíjaciemu puzdru poskytujú neuveriteľných 100 hodín prehrávania. Mäkké pogumované krídla a kompaktná veľkosť zaručí pohodlie pri počúvaní. O skvelý zvuk a silné basy sa postarajú 6 mm neodýmiové akustické meniče. Prostredníctvom Bluetooth technológie jednoducho a rýchlo slúchadla spárujete so svojím smartfónom či tabletom. Zabudovaný mikrofón s funkciou akustického potlačenia ozveny a multifunkčné tlačidlo umožnia vybavovanie hovorov či prepínanie skladieb.

Až 100 hodín prehrávania

Vyrazte s úplne nabitým nabíjacím puzdrom a získajte až 100 hodín prehrávania. Jedno nabitie pomocou puzdra trvá asi 1,5 hodiny, vďaka čomu získate až 5 hodín na prehrávanie alebo uskutočňovanie hovorov.

Prenosné nabíjacie puzdro

Nabíjacie puzdro so vstavanou 3350 mAh energetickou bankou neslúži len na nabíjanie vašich slúchadiel, ale nabije aj váš telefón. Jednoducho zapojte svoje inteligentné zariadenie do puzdra cez USB port.

Bezpečné a pohodlné

Vďaka pohodlnému a ľahkému dizajnu si môžete hudbu vychutnať v skutočnom pohodlí. Mäkké pogumované krídla bezpečne zapadajú pod záhyb vonkajšieho ucha. Vymeniteľné kryty na gumené špičky do ucha zaručujú, že slúchadlá dokonalé zapadnú do ucha a tesne sa prisajú, takže vám neunikne žiaden tón.

Inteligentné párovanie 

Vaše slúchadlá sú pripravené na okamžité párovanie hneď, ako ich vyberiete z puzdra. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Multifunkčné tlačidlo

Jednoducho ovládajte hudbu a hovory pomocou multifunkčného tlačidla. Dlhým stlačením preskočíte aktuálnu skladbu. Jednoduchým stlačením tlačidla vybavíte hovor a môžete počúvať hudbu.

Zabudovaný mikrofón

Vďaka funkcii akustického potlačenia ozveny budú vaše hovory vždy jasné a bez rušenia.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips SHB2515 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené