Philips SHB4305BK čierne

  • Výpredaj - 33 %
  • 20% zľava s kódom

Frekvenčný rozsah (Hz): 9-21 000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
31,92 €

Cena 39,90 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 59,99 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá PHILIPS SHB4305BK v čiernom prevedení vám umožnia precítiť rytmus naplno. Slúchadlá sú navrhnuté na optimálnu pasívnu izoláciu hluku, čím zaručia, že už vám nikdy neunikne ani bít vašej obľúbenej hudby. Praktické diaľkové ovládanie s jednoduchou a rýchlou obsluhou umožňuje prehrávať alebo pozastaviť skladby. Nabíjateľná batéria vám umožni hudbu nepretržite počúvať až 6 hodín.

Mohutné basy

Slúchadlá s mohutnými a výkonnými basami vám umožnia precítiť rytmus naplno. Výkonné 12,2 mm budiče reproduktorov generujú silné basy v elegantnom ale zároveň kompaktnom dizajne. So slúchadlami Philips si vychutnáte kvalitný zvuk vašich obľúbených songov kedykoľvek budete mať chuť.

6 hodín prehrávania

Nabíjateľná batéria vám umožni hudbu nepretržite počúvať až 6 hodín. Slúchadlá dobijete prostredníctvom nabíjacieho kábla, ktorý je súčasťou balenia. Prostredníctvom technológie Bluetooth spárujete váš mobilný telefón so slúchadlami a môžete si tak vychutnávať vaše obľúbene songy či prijímať telefonické hovory.

Diaľkové ovládanie

Praktické diaľkové ovládanie s jednoduchou a rýchlou obsluhou umožňuje prehrávať alebo pozastaviť skladby ale zároveň aj prijímať telefonické hovory jedným stlačením tlačidla. Slúchadlá do uší Philips si tak určite rýchlo obľúbite nielen ako elegantný doplnok, ale aj ako skvelého spoločníka na voľný čas.

Jedinečný BASS + zvuk

Slúchadlá sú navrhnuté na optimálnu pasívnu izoláciu hluku čím zaručia, že už vám nikdy neunikne ani bít vašej obľúbenej hudby. Špeciálne vyladené budiče a basové otvory produkujú mimoriadne nízke frekvencie na vytvorenie jedinečného zvuku BASS+.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 9-21 000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips SHB4305BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené