Philips Sonicare HX8072/11 TonqueCare+ náhradné hlavice (2ks)

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Náhradné hlavice na čistenie jazyka PHILIPS SONICARE HX8072/11 s účinnosťou technológie Philips Sonicare. Vďaka špeciálne navrhnutým štetinám MicroBristles poskytuje kefka TongueCare+ dôkladné čistenie jazyka a jemne čistia okraje a drážky, aby odstránili nahromadené baktérie. Sú kompatibilné so všetkými nasadzovacími rúčkami zubných kefiek Philips Sonicare . Balenie obsahuje 2 nástavce TongueCare+ / kefky na jazyk. Farba: čierna. Odporúčaná výmena: každé 3 mesiace.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Náhradné hlavice PHILIPS SONICARE HX8072/01

 • 2 kefky na jazyk TongueCare+
 • Nasadzovací systém
 • Bez obsahu latexu
 • Párovanie režimov BrushSync
 • Farba čierna

Netreba zabudnúť aj na čistenie jazyka

Kefka na jazyk TongueCare+ má ergonomický tvar, vďaka ktorému to pohodlne zvládnete. S malým a flexibilným nástavcom z každého kútika a z každej škáry. Je jediným čističom jazyka s účinnosťou technológie Philips Sonicare, ktorý pri každom pohybe odstraňuje baktérie spôsobujúce nepríjemný zápach z úst. Vďaka 31 000 vibráciám za minútu sa narušia nánosy na jazyku, odstránia baktérie spôsobujúce nepríjemný zápach z úst a antibakteriálne zložky spreja na jazyk Philips Sonicare BreathRx preniknú hlbšie. Budete mať pocit čistejšieho jazyka a dlhotrvajúci svieži dych.

Hĺbkové čistenie = 240 štetiniek MicroBristles

Kefka na jazyk TongueCare+ s 240 gumenými štetinkami MicroBristles je špeciálne určená na čistenie porézneho povrchu jazyka. Flexibilné štetinky MicroBristles opisujú tvar jazyka a jemne čistia jeho okraje a drážky, aby odstránili nahromadené baktérie a zaistili hlbšie preniknutie antibakteriálneho spreja Philips Sonicare BreathRx. Kompaktný tvar umožňuje pohodlne vyčistiť celý jazyk.

Jednoduchá výmena

Kefka na jazyk TongueCare+ rýchlo premení vašu zubnú kefku Philips Sonicare na výkonný sonický čistič jazyka. Každú kefku na jazyk možno nasadiť na rúčku zubnej kefky Sonicare, podobne ako bežný kefkový nástavec. Tieto inovatívne kefky na jazyk sú kompatibilné so všetkými nasadzovacími rúčkami zubných kefiek Philips Sonicare a jednoducho sa používajú, vymieňajú a čistia, takže zaradiť čistenie jazyka do každodennej starostlivosti o ústnu dutinu už nemôže byť jednoduchšie. Dajú sa nasadiť na rúčky všetkých zubných kefiek Philips Sonicare okrem modelov PowerUp Battery a Essence

Automaticky spárovanie s rúčkou zubnej kefky

Naša inteligentná kefka na jazyk TongueCare+ obsahuje mikročip, ktorý komunikuje s rúčkou zubnej kefky. Keď ju nasadíte, rúčka kefku automaticky rozpozná a vyberie príslušný režim a úroveň intenzity na zaistenie optimálneho vyčistenia jazyka. Vy musíte už len stlačiť vypínač.

 

 

Kompatibilita

Náhradné hlavice sú kompatibilné s modelmi:

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 4,8 cm
Hmotnosť: 11 g
Výška: 17,6 cm
Hĺbka: 1,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 kefky na jazyk TongueCare+

Ostatné

Kód produktu: HX8072/11

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore