Philips Sonicare HX9052/17 Premium Gum Care náhradné hlavice (2ks)

Cena:
23,99 €

Pôvodná cena 24,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Náhradné hlavice PHILIPS SONICARE HX9052/17 zabezpečia potrebnú strarostlivosť vašim ďasnám. Náhradná hlavica Premium Gum Care poskytuje až 2x väčšiu kontaktnú plochu umývania s dokonalým odstránením zubného povlaku. Mäkké a ohybné boky kefky umožňujú kefkovému nástavcu prispôsobiť sa jedinečným kontúram vašich zubov a ďasnám. Modré vlákna na hlavici sa postupne odfarbujú, čím upozornia na potrebu výmeny. V balení sa nachádzajú 2 kefkové nástavce: Premium Gum Care, ktoré sú určené pre rukoväte zubných kefiek Philips Sonicare.

Zobraziť celý popis

 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Náhradné hlavice PHILIPS SONICARE HX9052/17

 • 2 kefkové nástavce Premium Gum Care
 • Štandardná veľkosť
 • Nasadzovací systém
 • Inteligentné párovanie režimov

Zdravé ďasná

Náhradné kefkové hlavice Philips Sonicare Premium Gum Care zlepšia zdravie ďasien účinným odstraňovaním povlaku a baktérií  aj na ťažko dostupných miestach. Mimoriadne jemné bočné štetinky umožňujú jemné čistenie. Vďaka zakriveným štetinkám sa zaistí optimálny kontakt dôležitý pre efektívne čistenie. Štetinky sa prispôsobia ďasnám a zubom a poskytujú 2x väčšiu kontaktnú plochu než bežný kefkový nástavec. Technológia adaptívneho čistenia okrem toho zaisťuje absorbovanie nadmerného tlaku.

 

10-násobne účinnejšie odstránenie povlaku

Kefkový nástavec PHILIPS SONICARE HX9052/17 na redukciu povlaku vám zaistí maximálne hĺbkové čistenie. Vďaka pružným bokom a jedinečnému usporiadaniu štetiniek odstraňuje až 10-krát viac zubného povlaku aj z ťažko dostupných miest, aby zaistil skutočne hĺbkové vyčistenie pozdĺž línie ďasien a v medzizubných priestoroch.

 

Najúčinnejšie čistenie

Vaša inteligentná zubná kefka sleduje, ako často a s akou intenzitou si čistíte zuby, a upozorní vás, keď bude potrebné nástavec vymeniť. Nemáte inteligentnú zubnú kefku Philips Sonicare? Žiaden problém, stačí sledovať modré štetinky, a keď sa ich farba zmení na bielu, viete, že je čas na výmenu.

 

Inteligentné parovanie režimov

​Kefkový nástavec disponuje praktickou funkciou inteligentného párovania režimov, s ktorou bez problémov dosiahnete ten najlepší zdravotný stav vašich ďasien. Mikročip vnútri kefkového nástavca Premium Gum Care komunikuje s rúčkou zubnej kefky Philips Sonicare. Po nasadení kefkového nástavca rúčka automaticky vyberie optimálny režim a úroveň intenzity na zaistenie výnimočnej starostlivosti o ďasná. Stačí len začať čistiť.

 

Jednoduchá výmena

Kefkový nástavec Philips Premium sa jednoducho nasadí na rúčku zubnej kefky Philips Sonicare a pevne zaistí na mieste. Výmena kefkového nástavca je jednoduchá.Možno nasadiť na rúčky všetkých zubných kefiek okrem modelov PowerUp Battery a Essence.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 4,96 cm
Hmotnosť: 14 g
Výška: 17,6 cm
Hĺbka: 2,48 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x Premium Gum Care

Ostatné

Kód produktu: HX9052/17

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore