Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/47

90 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
279,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentná sónická zubná kefka DiamondClean Smart je tá najlepšia voľba pre komplexnú starostlivosť o váš chrup. 4 kefkové nástavce s vysokým výkonom vám umožnia sústrediť sa na všetky oblasti vašej ústnej dutiny. Technológia inteligentných snímačov vám poskytne prispôsobené usmernenie a spätnú väzbu. 3 stupne intenzity čistenia, 5 režimov čistenia: Clean - pre výnimočnú každodennú čistotu, White+ - odstraňuje povrchové škvrny, Deep Clean+ - pre osviežujúce hĺbkové čistenie, Gum Health - špeciálna starostlivosť o vaše ďasná, TongueCare+ - pre dlhotrvajúci čistý dych. PHILIPS SONICARE HX9924/47 disponuje inteligentnými senzormi: senzor tlaku, lokalizačný snímač, snímač drhnutia, 3D mapa úst a Touch up. Štíhly ergonomický tvar, podsvietený displej, ukazovateľ stavu batérie, rozpoznávanie kefkových nástavcov, nabíjací pohár, cestovné púzdro s nabíjaním cez USB a bezdrôtová technológia Bluetooth. Farba: sivá.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

 

PHILIPS SONICARE HX9924/47

 • Osobné rady
 • Inteligentné senzory hlavice kefky
 • Inteligentné rozpoznávanie hlavice
 • 5 režimov,
 • 3 stupne intenzity

Odstráni až 10x viac povlaku* pre hĺbkové čistenie

Nasaďte kefkový nástavec Premium Plaque Control na redukciu povlaku a zažite to najintenzívnejšie hĺbkové čistenie. Vďaka mäkkým a ohybným bokom kefky štetinky opisujú tvar povrchu každého zubu, čím sa dosahuje 4-násobne väčšia kontaktná plocha*** a odstraňuje až 10-násobne viac povlaku z ťažko dostupných miest*.
 
 
 
 

Až 7x zdravšie ďasná* už za 2 týždne

Nasaďte kefkový nástavec Premium Gum Care a zlepšite stav vašich ďasien. Tento nástavec je menší a štetiny cielené na líniu ďasien jemne ale účinne čistia priestor pozdĺž línie ďasien, presne v miestach, kde začínajú ochorenia ďasien. Je klinicky dokázané, že pomáha znižovať zápaly ďasien až o 100 %* a ďasná budú až 7x zdravšie len za dva týždne.*
 
 
 
 

Odstráňte až o 100 % viac povrchových škvŕn už za 3 dni*

Nasaďte kefkový nástavec Premium White, odstráňte zo zubov povrchové škvrny a odhaľte svoj najbelší úsmev. Je klinicky dokázané, že vďaka stredovým hustým štetinám na odstraňovanie povrchových škvŕn odstráni až o 100 % viac škvŕn len za tri dni.**
 
 
 
 

Užívajte si dlhotrvajúci svieži dych

Nasaďte kefkový nástavec na čistenie jazyka TongueCare+ a jemne odstráňte zápach spôsobený baktériami z pórov jazyka. Jeho 240 špeciálne navrhnutých mikroštetín sa dostane do všetkých rýh a drážok na jazyku a odstráni baktérie a nečistoty, ktoré spôsobujú zlý dych. Spojením s naším antibakteriálnym sprejom na jazyk BreathRx dosiahnete výnimočné vyčistenie a supersvieži dych.
 

 

Začnite sa lepšie starať o svoje problémové oblasti

Poukázal váš zubár na niektoré problémové oblasti? Zdôrazníme ich na vašej 3D mape úst v aplikácii, ktorá vám pripomenie, aby ste týmto oblastiam venovali dodatočnú pozornosť.
 
 
 
 

Sleduje miesta, ktoré ste čistili a zdôrazní tie, ktoré ste vynechali

Vďaka malému lokalizačnému snímaču budete vždy vedieť, ktoré miesta ste vyčistili a ktoré ste vynechali. Sledovanie v reálnom čase aplikácie Philips Sonicare vás upozorní, keď budú vaše zuby dôkladne vyčistené a naučí vás ako lepšie a starostlivejšie používať zubnú kefku.
 
 
 
 

Navádza k nižšej intenzite drhnutia

Pri používaní elektrickej kefky nechávate všetku prácu na ňu. Do rúčky sme zabudovali snímač drhnutia, ktorý vás upozorní, aby ste znížili intenzitu pohybov. Zlepšíte tým svoju techniku čistenia a získate jemnejšie a účinnejšie vyčistenie zubov.
 
 
 
 

Kefkové nástavce s automatickou voľbou optimálnych nastavení

Váhate, ktorý režim a intenzitu zvoliť? Už nemusíte. Mikročip v kefkovom nástavci oznámi vašej kefke DiamondClean Smart, ktorý práve používate. Takže, ak napríklad nasadíte kefkový nástavec na starostlivosť o ďasná, zubná kefka automaticky zvolí optimálny režim a intenzitu na poskytnutie jemnej ale účinnej starostlivosti o vaše ďasná. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť vypínač.
 
 
 
 

Využívajte kefkový nástavec naplno

Kefkové nástavce sa časom opotrebujú a ich účinnosť pri odstraňovaní povlakov sa zníži. Vďaka inteligentnému rozpoznávaniu kefkových nástavcov budete vždy vedieť, kedy je kefkový nástavec potrebné vymeniť. Vaša zubná kefka sleduje čas a intenzitu čistenia s každým kefkovým nástavcom a upozorní vás, keď bude potrebné ich vymeniť. Životnosť kefkových nástavcov môžete tiež sledovať v aplikácii Philips Sonicare a dokonca si objednať náhradné nástavce, aby vám nikdy nechýbali.
 
 
 
 

Vyberte si spomedzi 5 režimov a 3 stupňov nastavenia intenzity

Zubná kefka DiamondClean Smart poskytuje päť režimov na pokrytie rôznych potrieb pri čistení: režim Clean je určený na každodenné výnimočné čistenie, režim White+ je určený na odstraňovanie povrchových škvŕn, režim Deep Clean+ poskytuje osviežujúce hĺbkové čistenie, režim Gum Health umožňuje jemné ale účinné čistenie ďasien a režim Tongue Care je dokonalý na čistenie jazyka. Zatočí s nečistotami na jazyku a zbaví vás baktérií spôsobujúcich zlý dych. Vďaka trom stupňom intenzity si môžete vybrať medzi vysokým nastavením na intenzívne čistenie a nižším nastavením vhodným pre citlivejšie ústa.
 
 
 
 

Upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby

Nemusíte si všimnúť, že pri čistení používate príliš veľkú silu, ale vaša kefka DiamondClean Smart si to určite všimne. Pri použití príliš veľkého tlaku sa rozsvieti svetelný kruh na konci rúčky. Slúži ako upozornenie, aby ste znížili tlak na zuby a nechali kefkový nástavec robiť si svoju prácu. 7 z 10 používateľov si vďaka tejto funkcii zlepšilo techniku čistenia zubov.
 
 
 
 

Vráti vás späť na všetky vynechané miesta, aby ste dosiahli 100 % vyčistenie zubov

Ak sa stane, že počas čistenia zubov vynecháte niektoré miesto, funkcia aplikácie TouchUp vám to ukáže. Môžete sa tak na dané miesto vrátiť a vyčistiť ho znova a byť si istí, že vaše zuby sú dokonale vyčistené, pri každom čistení.
 
 
 
 

Jednoduché a štýlové nabíjanie – doma aj na cestách

Na jedno nabitie môžete kefku používať dva týždne. Ak sa vám však kefka na cestách vybije, exkluzívne cestovné puzdro s rozhraním USB poslúži ako nabíjačka. Vložte zubnú kefku do puzdra a pripojte ho k notebooku alebo zapojte do sieťovej zásuvky. Pri nabíjaní doma jednoducho vložte kefku do elegantného pohára so vstavanou nabíjačkou, ktorý štýlovo zapadne do vašej kúpeľne a zároveň slúži ako pohár na vyplachovanie.
 
 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet programov: 5
Rýchlosť zubnej kefky: 31000 pohyb/min
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare
iSmart: Áno
Rýchlosť zubnej kefky: 31000 pohyb/min

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá, fialová

Funkcie

Časovač: Áno
Počet programov: 5
Nastaviteľná rýchlosť: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Typ zubnej kefky: Sónická
Určenie zubnej kefky: Dospelý
Tlakový senzor: Nie
Zdroj napájania: AKU

Ostatné

Kód produktu: 8710103818175

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore