Philips TAA5205 čierne

  • Zľava 20 %
  • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 79,90 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 99,90 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 29,99 €

Zobraziť sety (2)

Kúpte vo výhodnom sete

Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAA5205 v čiernom prevedení sú celkom bez káblov, takže pocítite úplnú slobodu pri cestovaní či počas tréningu bez obetovania kvality zvuku. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 6 mm budičom. O komfort počas celodenného nosenia sa postarajú odnímateľné svorky na ucho či tri rôzne veľkosti silikónových krytov. Špecifikom je monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), ovládacie prvky integrované do slúchadiel a vodotesnosť a odolnosť voči potu so stupňom ochrany IPX7. Na jedno nabitie budú hrať 5 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu na 15 hodín funkčnosti.

Vytvorené na cvičenie

Výkonné 6 mm budiče zabezpečia ostrý a čistý zvuk so silnými basmi, ktorý si užijete počas vašich tréningov. Od obľúbených zoznamov skladieb po podcasty a mnoho ďalšieho – prežívajte svoj deň so zvukmi, ktoré vás nakopnú. 

Vodotesné a odolné voči potu

Tieto bezdrôtové športové slúchadlá majú stupeň ochrany IPX7, vďaka čomu zvládnu aj úplné ponorenie do vody do hĺbky až 1 meter počas 30 minút a zostanú na svojom mieste aj počas náročného tréningu sprevádzaného potením. 

Dizajn s odnímateľnou svorkou na ucho

Či už ide o beh v parku alebo o intenzívne cvičenie, vďaka dizajnu svorky na ucho vám budú slúchadlá pevne priliehať. Môžete si vybrať spomedzi troch rôznych veľkostí silikónových krytov na špičky do ucha a keď necvičíte, svorky sa dajú pohodlne odstrániť, vďaka čomu si dizajn prispôsobíte podľa vlastných preferencií. 

Monofónny režim

Monofónny režim vám umožní použiť pri rozhovore len jedno slúchadlo, pričom budete môcť prepínať medzi slúchadlami bez toho, aby vám uniklo jediné slovo – praktické, pokiaľ ide o dlhý telefonát. 

Ovládacie prvky integrované do slúchadiel

Pripojenie cez rozhranie Bluetooth je stabilné a vaše slúchadlá budú pripravené na párovanie hneď, ako ich vyberiete z nabíjacieho puzdra. Vďaka ovládačom na oboch slúchadlách môžete jednoducho ovládať hudbu, hovory aj hlasitosť.

Získajte čas prehrávania až 20 hodín

Úplne nabité puzdro vám poskytne 15 hodín prehrávania navyše. Jediným nabitím získate 5 hodín prehrávania a rýchle 15-minútové nabitie vám prinesie hodinu navyše. Úplné nabitie puzdra cez kábel USB-C, ktorý je súčasťou balenia, trvá 2 hodiny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAA5205 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené