Philips TAA7306BK čierne


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 24 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IP 57, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie prehrávania, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 179,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAA7306 v čiernom prevedení sú celkom bez káblov, takže pocítite úplnú slobodu pri cestovaní či počas tréningu bez obetovania kvality zvuku. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 9,2 mm budičom. O komfort a bezpečné upevnenie v uchu počas celodenného nosenia sa postarajú ohybné a odnímateľné krídlové špičky či spony na ucho. Špecifikom je monitor srdcového tepu, UV čistenie, monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), ovládacie prvky integrované do slúchadiel a vodotesnosť a prachotesnosť so stupňom ochrany IP57. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne naplno nabije až na 18 hodín prehrávania navyše.

Prispôsobivé usadenie. Háčiky za uši alebo koncovky slúchadiel

Pri ľahkých až stredne intenzívnych tréningoch vďaka pružným a odnímateľným koncovkám spoľahlivo sedí. Ak sa chystáte na náročnejší tréning, odnímateľné háčiky za uši zaistia, že slúchadlá zostanú na svojom mieste. Vyberte si farbu háčika za uši alebo koncoviek padnúcu vášmu štýlu.

Načúvajte svojmu telu. Snímač srdcového tepu.

Trénujte múdrejšie vďaka snímaču srdcového tepu, ktorý je kompatibilný s obľúbenými fitness aplikáciami a aplikáciou Philips Headphone. Pokiaľ vybraná aplikácia podporuje aktualizácie v reálnom čase, budete počuť pri tréningu údaje o srdcovom tepe. Budete vedieť, kedy je potrebné záťaž zvýšiť a kedy sa držať späť.

Pustite sa do toho, zostaňte svieži. Čistenie UV žiarením.

Posilňujte. Vybehnite na bežecký pás. Nech si chcete vyplaviť endorfín akokoľvek, tieto slúchadlá vám nebránia sa zapotiť! Po tréningu stačí slúchadlá vsadiť do nabíjacieho púzdra a UV čistiaci cyklus odstráni až 99% baktérií.

Začnite znova vnímať okolitý svet, kedykoľvek je treba. Režim Awareness.

Chcete počuť svojich kolegov v posilňovni? Aktivujte režim Awareness a hovorte bez nutnosti sňať slúchadlá. Ak potrebujete prijať hovor, režim mono vám umožní používať na hovor jedno slúchadlo do uší, pričom môžete medzi slúchadlami prepínať bez toho, aby ste zmeškali žiadne slovo.

Odolnosť proti prachu a vodotesnosť IP57

Stupeň krytia IP57 znamená, že tieto športové slúchadlá zvládnu aj tie najnáročnejšie tréningy. Užívate si svoj zoznam skladieb natoľko, že ho nemožno prerušiť? Slúchadlá si môžete nechať dokonca aj do sprchy. Nakoniec ich osušte a uložte do mäkkého prenosného puzdra.

Dotykové ovládanie, vstavaný mikrofón, jednoduché párovanie

Ťuknutím na slúchadlá môžete pozastaviť zoznam skladieb, prijímať hovory a aktivovať hlasového asistenta telefónu. Slúchadlá sú na párovanie pripravené okamžite po zapnutí funkcie Bluetooth. Po spárovaní si slúchadlá pamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Magnetické nabíjacie púzdro. Až 24 hodín prehrávania.

Získate čistý zvuk, dôrazné basy a 6 hodín prehrávania. Mimoriadne prenosné nabíjacie púzdro vám poskytne až 18 hodín navyše. Potrebujete zvýšiť výkon? Rýchle nabitie za 15 minút vám poskytne ďalšiu hodinu prehrávania.

Sledujte svoj výkon a ďalšie možnosti. Aplikácia Philips Headphones.

Aplikáciu Philips Headphones môžete použiť na sledovanie srdcového tepu počas tréningu alebo na získanie zhrnutia po skončení tréningu. Chcete upraviť zvuk, pri ktorom trénujete? Aplikáciu môžete tiež použiť na zvýraznenie basov, zníženie výšok alebo na výber z prednastavených štýlov zvuku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAA7306BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami