Philips TAA7306BK čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 179,00 €

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 49,00 €

Zobraziť sety (2)

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAA7306 v čiernom prevedení sú celkom bez káblov, takže pocítite úplnú slobodu pri cestovaní či počas tréningu bez obetovania kvality zvuku. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 9,2 mm budičom. O komfort a bezpečné upevnenie v uchu počas celodenného nosenia sa postarajú ohybné a odnímateľné krídlové špičky či spony na ucho. Špecifikom je monitor srdcového tepu, UV čistenie, monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), ovládacie prvky integrované do slúchadiel a vodotesnosť a prachotesnosť so stupňom ochrany IP57. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne naplno nabije až na 18 hodín prehrávania navyše.

Maximálna flexibilita

Ohybné a odnímateľné krídlové špičky budú bezpečne držať v uchu aj počas ľahšieho či stredne náročného tréningu a spony na ucho spoľahlivo udržia slúchadlá v ušiach aj pri náročnom tréningu. 

Monitor srdcového tepu

Monitor srdcového tepu, ktorý je kompatibilný s obľúbenými fitness aplikáciami a aplikáciou pre slúchadlá Philips vám umožní trénovať inteligentnejšie. Ak vybraná aplikácia podporuje hlasové upozornenia v reálnom čase, počas tréningu budete počuť aktuálny srdcový tep, vďaka čomu budete vedieť kedy zvýšiť tempo a kedy ho znížiť.

UV čistenie

Nech je vaša aktivita akokoľvek náročná, s týmito slúchadlami sa môžete slobodne spotiť. Po skončení jednoducho vložte slúchadlá do nabíjacieho puzdra a UV čistenie zničí až 99 % baktérií.

Režim pozornosti

So zapnutým režimom pozornosti sa môžete rozprávať so svojimi kolegami bez nutnosti vyberania si slúchadiel z uší. Ak potrebujete zdvihnúť hovor, monofónny režim vám umožní používať jedno slúchadlo na rozprávanie a poskytne tiež možnosť meniť slúchadlá bez toho, aby vám čokoľvek uniklo.

Odolnosť IP57

Vďaka stupňu odolnosti IP57 môžete tieto športové slúchadlá používať aj pri tom najťažšom tréningu a dokonca si ich môžete vziať aj do sprchy. Keď sa dosprchujete a slúchadlá uschnú, uložte ich do mäkkého prepravného puzdra.

Dotykové ovládanie, vstavaný mikrofón, jednoduché párovanie

Jednoduchým klepnutím po slúchadle pozastavíte zoznam skladieb, prijmete hovor či prebudíte hlasového asistenta. Hneď po zapnutí funkcie Bluetooth sú slúchadlá pripravené na párovanie a po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Magnetické nabíjacie puzdro

Slúchadlá ponúkajú krištáľovo čistý zvuk, mohutné basy a 6 hodín prehrávania alebo s ultraprenosným nabíjacím puzdrom až 18 hodín prehrávania navyše. Iba 15 minútovým nabíjaním získate ďalšiu hodinu prehrávania.

Aplikácia pre slúchadlá Philips

Aplikácia pre slúchadlá Philips vás môže informovať o srdcovom tepe počas tréningu, alebo si pozrite zhrnutie po tréningu. Aplikáciu tiež môžete použiť na zvýraznenie basov, stlmenie výšok alebo výber z predvolených zvukových štýlov.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAA7306BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené