Philips TAB5305/12 čierny

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 25 %

Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 30 W,


Cena 96,90 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,94 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 2.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom Philips TAB5305/12 v čiernom prevedení sa vďaka svojmu jedinečnému šikmému dizajnu s ultra tenkým profilom a skvelým vlastnostiam stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento soundbar vás obklopí úchvatným priestorovým zvukom s celkovým výkonom 70 W. Konfigurácia kanálov 2.1 dodá sledovaným filmom intenzívnu dramatickú atmosféru a kompaktný bezdrôtový subwoofer ponúkne hlboké basy. S určitosťou poteší prítomnosť Bluetooth konektivity (streamovanie hudby) či zvukového alebo optického vstupu (pre pripojenie externého zariadenia). Špecifikom je HDMI-out (ARC), ktorý umožní ovládať panel ovládačom od televízora.

Vylepšite zvuk svojho televízora

Tento zvukový panel a bezdrôtový subwoofer povýšia zvuk vášho televízora na novú úroveň a postarajú sa o čistejší zvuk a hlbšie basy. Vďaka technológii Bluetooth, zabudovanému zvuku a optickým vstupom môžete rozpútať aj svoju hudbu.

Konfigurácia kanálov 2.1

Praskot laserovej prestrelky či hukot davu. Konfigurácia kanálov 2.1 dodáva vašim obľúbeným filmom a reláciám novú úroveň zvuku. Kompaktný bezdrôtový basový reproduktor zabezpečí uspokojivé basy. Výbuchy rozochvejú celú miestnosť a hudba bude znieť plnšie.

Ovládajte zvukový panel diaľkovým ovládačom televízora

Dni, keď ste hľadali viaceré ovládače, sa skončili. Tento zvukový panel sa k vášmu televízoru pripojí prostredníctvom portu HDMI ARC, vďaka čomu môžete ovládať hlasitosť zvukového panela rovnakým ovládačom ako televízor.

Pripojte svoje obľúbené zdroje na dosiahnutie lepšieho zvuku

Prehrávajte zoznamy skladieb z vášho mobilného zariadenia cez rozhranie Bluetooth. Pripojte zdroje zvuku prostredníctvom zvukového alebo optického vstupu. Nech milujete čokoľvek, vďaka tomuto zvukovému panelu to bude znieť hlasnejšie a čistejšie.

Charakteristický geometrický dizajn

Tento zvukový panel sa môže pochváliť jedinečne šikmým a plochým dizajnom. Pri riešení otázky umiestnenia máte vďaka priloženým nástenným konzolám k dispozícii viac možností. Kompaktný dizajn výkonného basového reproduktora uľahčuje jeho ukrytie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 30 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAB5305/12 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené