Philips TAB6305/10 čierny


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 140 W,


Cena 259,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 2.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom Philips TAB6305/10 v čiernom prevedení sa vďaka svojmu jedinečnému šikmému dizajnu s ultra tenkým profilom a skvelým vlastnostiam stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento soundbar vás obklopí realistickým priestorovým zvukom s celkovým výkonom 140 W. Vďaka technológii Dolby Digital si vychutnáte intenzívnu dramatickú atmosféru pri sledovaní napínavých filmov a kompaktný bezdrôtový subwoofer ponúkne bohaté basy. S určitosťou poteší prítomnosť USB portu (pre pripojenie flash disku), Bluetooth konektivity (streamovanie hudby) či zvukového alebo optického vstupu (pre pripojenie externého zariadenia). Špecifikom je HDMI-out (ARC), ktorý umožní ovládať panel ovládačom od televízora.

Ultra tenký so silným zvukom

Tento ultra tenký zvukový panel je dostatočne nízky na to, aby sa zmestil takmer pod každý televízor, a je vybavený bezdrôtovým subwooferom. Získate zvuk, ktorý je dostatočne veľký na to, aby vám do života priniesol vaše obľúbené šou, filmy a hudbu.

Dolby Audio

Ponorte sa do sledovania svojich obľúbených relácií a filmov. Tento zvukový panel s bezdrôtovým subwooferom podporuje formát Dolby Digital a ponúka tak pohlcujúci zážitok bez hraníc. Hlasy budú zreteľnejšie a efekty budú impozantnejšie.

Konfigurácia kanálov 2.1

Dunenie explózií či hukot davu. Kanály 2.1 prinášajú bohatší, hlbší a čistejší zvuk pre vaše obľúbené filmy a relácie. Kompaktný bezdrôtový subwoofer vytvára bohaté basy.

Ultra tenký dizajn

Tento zvukový panel má profil len 35 mm, vďaka čomu je ideálny pre televízory s nízkym stojanom. Pri riešení otázky umiestnenia máte vďaka integrovaným nástenným konzolám k dispozícii viac možností. Kompaktný dizajn výkonného subwoofera zase uľahčuje jeho ukrytie.

Ovládajte zvukový panel diaľkovým ovládačom televízora

Tento zvukový panel sa pripojí na váš televízor prostredníctvom HDMI ARC, vďaka čomu môžete ovládať hlasitosť zvukového panela tým istým diaľkovým ovládačom ako váš televízor. Pribalený IČ zosilňovač vám umožní používať diaľkový ovládač televízora, aj keď umiestníte zvukový panel pred jeho IČ snímač.

Pripojte svoje obľúbené zdroje na dosiahnutie lepšieho zvuku

Prehrávajte zoznamy skladieb z vášho mobilného zariadenia cez rozhranie Bluetooth. Pripojte zdroje zvuku prostredníctvom zvukového alebo optického vstupu, alebo USB. Nech milujete čokoľvek, vďaka tomuto zvukovému panelu to bude znieť úžasne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 140 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAB6305/10 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené