Philips TAB8205/10 čierny


Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2.1, Výkon reproduktoru: 200 W Viac info


Cena 289,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 2.1-kanálový soundbar s integrovaným aktívnym subwooferom Philips TAB8205/10 v čiernom prevedení sa vďaka skvelým vlastnostiam a charakteristickému geometrickému dizajnu s nízkym profilom stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento zvukový panel vás obklopí priestorovým zvukom s maximálnym výkonom 200 W (120 W RMS) a vy si tak vychutnáte intenzívnu dramatickú atmosféru pri sledovaní obľúbených filmov. Disponuje kompatibilitou s hlasovými asistentmi (Alexa, Google Assistant, Siri) a Play-Fi (pre streamovanie prehrávaných súborov v každej miestnosti), funkciou Dolby Audio či podporou služby Spotify Connect a Apple AirPlay 2. S určitosťou poteší technológia Bluetooth 4.2 (streamovanie hudby), HDMI ARC výstup či USB vstup.

Hlboký zvuk pre filmy a hudbu

Tento elegantný zvukový panel má zabudovaný subwoofer a nízky dizajn, ktorý sa hodí pod väčšinu televízorov. Zažijete dunivé efekty, silnejšiu hudbu a jasnejšie dialógy – a to bez rušivého pozadia.

Play-Fi

Vďaka kompatibilite s Play-Fi bude tento panel hviezdou vášho nastavenia pre viac miestností. Môžete synchronizovať reproduktory kompatibilné s Play-Fi pre zvuk do viacerých miestností alebo dokonca vytvoriť systém s naozaj priestorovým zvukom – to všetko cez aplikáciu Philips Sound alebo Play-Fi.

Dolby Audio

Ponorte sa do sledovania svojich obľúbených relácií a filmov. Tento zvukový panel so zabudovaným subwooferom podporuje formát Dolby Digital Plus a ponúka tak pohlcujúci zážitok bez hraníc.

Funguje s vašimi obľúbenými hlasovými asistentmi

Požiadajte zariadenia so službou Alexa alebo akýkoľvek reproduktor, ktorý funguje s asistentom Google, o prehratie hudby cez zvukový panel. Uprednostňujete Siri? Tento zvukový panel funguje s Apple AirPlay 2, takže ju môžete požiadať tiež. Zvýraznite alebo stlmte hudbu, preskočte nahrávky - to všetko úplne bez pomoci rúk.

Kompaktný soundbar so zabudovaným subwooferom

Soundbar prináša nový rozmer zvuku do všetkého, čo sledujete, a do všetkých vašich obľúbených skladieb. Kanály 2.1 obohacujú zvukové stopy a jasnejšie dialógy. Vstavaný subwoofer zintenzívňuje každú explóziu a každý rytmus.

Ľahko sa pripojte k obľúbeným zdrojom

Spotify Connect vám umožní streamovať signál Spotify cez Wi-Fi. Navyše môžete streamovať zoznamy prehrávaných súborov s vysokým rozlíšením zo svojho smartfónu cez Apple AirPlay alebo Bluetooth. Zvukový vstup umožňuje pripojiť staršie zdroje zvuku a soundbar má tiež optický vstup.

HDMI ARC

Tento zvukový panel sa k vášmu televízoru pripojí prostredníctvom portu HDMI ARC, vďaka čomu môžete ovládať hlasitosť zvukového panela rovnakým ovládačom ako televízor.

Charakteristický geometrický dizajn

Tento zvukový panel sa môže pochváliť jedinečne šikmým a plochým dizajnom. Pri riešení otázky umiestnenia máte vďaka priloženým nástenným konzolám k dispozícii viac možností.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 200 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAB8205/10 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené