Philips TAB8405/10 čierny

Cena:
399,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný 2.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým aktívnym subwooferom Philips TAB8405/10 v čiernom prevedení sa vďaka skvelým vlastnostiam a charakteristickému geometrickému dizajnu s nízkym profilom stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento zvukový panel vás obklopí virtuálnym trojrozmerným priestorovým zvukom s maximálnym výkonom 240 W (200 W RMS) a vy si tak vychutnáte intenzívnu dramatickú atmosféru pri sledovaní obľúbených filmov. Disponuje kompatibilitou s hlasovými asistentmi (Alexa, Google Assistant, Siri) a Play-Fi (pre streamovanie prehrávaných súborov v každej miestnosti), funkciou Dolby Atmos či podporou služby Spotify Connect a Apple AirPlay 2. S určitosťou poteší technológia Bluetooth 4.2 (streamovanie hudby), HDMI eARC výstup či dvojica HDMI vstupov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Skvostný soundbar Yamaha MusicCast BAR 40 v čiernej farbe vás vtiahne do sveta jasného a čistého zvuku, ktorý sa bude rozliehať po celej miestnosti. Jedna z technológií, ktorá sa o to postará, je DTS Virtual:X – virtuálny 3D priestorový zvuk. Dokáže vytvoriť a simulovať zvuk vo viacerých rozmeroch, a to bez zložitosti používania mnohých reproduktorov. Súčasťou sú režimy čistého hlasu, aby boli dialógy jasné a zrozumiteľné bez narušenia celkovej kvality zvuku. Soundbar disponuje vstavanými hudobnými streamingovými službami a podporuje multiroom audio. Tenký dizajn zaručuje, že dokonale zapadne pred váš televízor bez toho, aby tienil obrazu, ale taktiež môže byť namontovaný na stenu.

Základné parametre

  • Počet HDMI portov: 1
  • Počet kanálov: 2
  • Výkon reproduktoru: 100 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Epický zvuk pre filmy a hudbu

Obohaťte svoje zážitky z každého filmu a skladby. Tento štíhly soundbar a bezdrôtový subwoofer s technológiou Dolby Atmos sa pýšia ideálnou kombináciou výkonu a štýlu. Získate lepšie basy, umocnený hudobný zážitok a jasnejšie hlasy.

Inteligentný soudbar

Tento soundbar prináša nový rozmer zvuku všetkému, čo sledujete, a každej vašej piesni, ktorú milujete. Kanály 2.1 obohacujú zvukové stopy, prinášajú ostrejšie efekty a jasnejšie dialógy. Bezdrôtový subwoofer pridáva na efekte každej explózii a úderu.

Dolby Atmos - vychutnajte si zábavu naplno

Zintenzívnite zážitok bez ohľadu na to, čo sledujete. Tento zvukový panel, kompatibilný s Dolby Atmos, reprodukuje hĺbky aj výšky a vytvára virtuálny trojrozmerný priestorový zvuk, ktorý prúdi nad vami a okolo vás.

Play-Fi

Vďaka kompatibilite s Play-Fi bude tento panel hviezdou vášho nastavenia pre viac miestností. Môžete synchronizovať reproduktory kompatibilné s Play-Fi pre zvuk do viacerých miestností alebo dokonca vytvoriť systém s naozaj priestorovým zvukom – to všetko cez aplikáciu Philips Sound alebo Play-Fi.

Funguje s vašimi obľúbenými hlasovými asistentmi

Požiadajte zariadenia so službou Alexa alebo akýkoľvek reproduktor, ktorý funguje s asistentom Google, o prehratie hudby cez zvukový panel. Uprednostňujete Siri? Tento zvukový panel funguje s Apple AirPlay 2, takže ju môžete požiadať tiež. Zvýraznite alebo stlmte hudbu, preskočte nahrávky - to všetko úplne bez pomoci rúk.

Ľahko sa pripojte k obľúbeným zdrojom

Spotify Connect vám umožní streamovať signál Spotify cez Wi-Fi. Navyše môžete streamovať zoznamy prehrávaných súborov s vysokým rozlíšením zo svojho smartfónu cez Apple AirPlay alebo Bluetooth. V prípade filmov vám prechod 4K umožní pripojiť zdroje videa 4K HDR bez straty rozlíšenia.

HDMI eARC

Tento zvukový panel je kompatibilný s HDMI eARC, vysokorýchlostným pripojením, ktoré vám umožní zažiť plný zážitok pokročilých zvukových formátov, ako je Dolby Atmos. Soundbar má tiež duálne vstupy HDMI.

Charakteristický geometrický dizajn

Tento zvukový panel sa môže pochváliť jedinečne šikmým a plochým dizajnom. Pri riešení otázky umiestnenia máte vďaka priloženým nástenným konzolám k dispozícii viac možností.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 2
Počet kanálov: 2,1
Výkon reproduktoru: 240 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 103 cm
Výška: 15,5 cm
Hĺbka: 43 cm
Hmotnosť: 9,59 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: AAIF, wav, mp3, flac

Obsah balenia

Obsah balenia: 1

Zvuk

Audio dekódery: Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Frekvenčný rozsah (Hz): 50
Výkon reproduktoru: 240 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: 4895229109957

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore