Philips TAE4105WT biele

Cena:
19,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Kompaktné slúchadlá do uší Philips TAE4105WT/00 v bielom farebnom prevedení sú precízne navrhnuté a svojich užívateľov potešia čistým zvukom a bohatými basmi, ktoré budú prúdiť do uší z 10 mm neodýmiových budičov. Vďaka svojim malým rozmerom, nízkej váhe a ergonomickému dizajnu sú veľmi pohodlné pri nosení a ľahko sa uchytia. Navyše oválna akustická trubica a vymeniteľné gumené kryty v 3 veľkostiach poskytnú dokonalú izoláciu okolitého hluku. Slúchadlá disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov, zabudovanými ovládačmi umožňujúcimi prepínať z hudby na hovory a o konektivitu sa postará kábel s dĺžkou 1,2m zakončený 3,5 mm jack konektorom.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Unikátne slúchadlá Remax RM-580 v bielej farbe, ktoré vás zaujmú nielen svojím dizajnom, ale aj funkciami. Disponujú zosilneným káblom, ktorého vedenie vám zaručí väčší komfort pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. Taktiež sa stará o väčšiu istotu, že slúchadlá sa udržia v ušiach aj pri pohybe. Obsahuje integrovaný mikrofón na jednoduché vybavovanie telefonátov. Ovládač hlasitosti, prepínania skladieb a prijímania hovorov sa nachádza na kábli. Konektivitu zabezpečuje 120 cm kábel s 3,5 mm jack konektorom. Ponúkajú frekvenčné pásmo 20 – 20 000 Hz, citlivosť 106 dB, impedanciu 32 ohmov a nízku 30 gramovú váhu.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Štýl nosenia: do uší

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bohaté basy a čistý zvuk

Tieto slúchadlá zabezpečia bohaté výrazné basy vďaka výkonným 10 mm neodýmiovým budičom a pohodlné počúvanie zo slúchadiel, ktoré presne sadnú.

Roztočte to s hudbou naozaj pohodlne

Oválna akustická trubica a vymeniteľné gumené kryty na slúchadlá v troch veľkostiach umožňujú, aby slúchadlá pohodlne sadli do ucha. Vychutnajte si každú sekundu tónov, ktoré sa vám tak páčia. 

Zabudované diaľkové ovládanie

Prijmite hovor, pozastavte prehrávanie playlistov – všetko bez toho, aby ste sa dotkli smartfónu. Ohnutý konektor pomáha udržať slúchadlá zapojené do inteligentného zariadenia, čo je praktické, ak máte telefón vo vrecku. 

3 vymeniteľné gumené kryty

Tri veľkosti vymeniteľných gumených krytov na špičky do ucha vytvoria dokonalé tesnenie. Ohybné krídlové špičky bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha. Tieto športové slúchadlá zostanú na svojom mieste bez ohľadu na to, aký namáhavý je váš tréning.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 104 dB
Impedancia: 32 ohm
Rozhranie: 3,5 mm
Štýl nosenia: do uší
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Impedancia: 32 ohm
Ovládanie prehrávania: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 13,38 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 104 dB
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Ostatné

Kód produktu: 4895229109667

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore