Philips TAE4205 biele

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAE4205 v bielom prevedení ponúkajú čistý, dynamický a vyvážený zvuk, ktorý si s určitosťou budete užívať po celý deň. Špecifikom je tlačidlo zosilnenia basov, oválna akustická trubica, vymeniteľné kryty do uší a krídlové špičky, ktoré dokonale zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha. Disponujú inteligentným párovaním a integrovanou lítium-iónovou batériou, ktorá na jedno nabitie bude dodávať energiu 10 hodín, no vďaka režimu rýchleho nabitia budete môcť dobiť slabú batériu v priebehu 15 minút na ďalších 1,5 hodiny počúvania. Pýšia sa zabudovaným mikrofónom pre jednoduché handsfree vybavovanie telefonátov a ovládacími prvkami (hlasitosť, skladby, hovory) nachádzajúcimi sa na ľavej strane kábla.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Športové slúchadlá do uší Sony WI-SP510 v bielom prevedení sa stanu vašim spoločníkom počas tréningu či pri rôzných aktivitách. Vďaka hodnoteniu IPX5 sa nemusíte pri náročnom cvičení obávať potu, dokonca vás pri behaní na čerstvom vzduchu nezastaví ani dážď. Bezdrôtová technológia Bluetooth sa postará o spoľahlivý a stabilný prenos zvuku, zatiaľ čo zabudovaná batéria dodá slúchadlám šťavu na 15 hodín posluchu a tak vás budú motivovať k vyšším výkonom. Navyše trojrozmerné zakrivené tvarovanie a mäkká oblúková opierka zabezpečia pohodlné uchytenie v uchu a pružný ľahký pásik na krk zaručí komfort pri nosení po celý deň. Integrovaný mikrofón umožní jednoduché vybavovanie hands-free telefonátov a ovládacie tlačidlá umožnia prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a poskytnú jednoduchý prístup k hlasovému asistentovi.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • NFC: Nie
  • Rozhranie: Bluetooth

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Okamžite silnejšie basy

Tieto bezdrôtové slúchadlá sa môžu pochváliť 8,2 mm neodymovými budičmi, ktoré vám poskytnú čistý zvuk a výrazné basy. Ak by ste chceli viac, stačí stlačiť tlačidlo zosilnenia basov a okamžite pocítite ten rozdiel. 

10 hodín prehrávania

Vďaka 2-hodinovému nabíjaniu pomocou USB-C získate 10 hodín prehrávania. Pri vybíjaní batérie vám rýchle 15-minútové nabitie poskytne ďalšiu hodinu a pol prehrávania. 

Bezpečné, pohodlné a flexibilné

Oválna akustická trubica a vymeniteľné kryty na slúchadlá do uší umožnia pohodlné nosenie v uchu. Krídlové špičky navyše zapadajú pod záhyb vonkajšieho ucha a umožnia bezpečné uchytenie a lepšiu pasívnu izoláciu hluku. Plochý kábel zase bude sedieť pohodlne za krkom, aby ste sa počas nosenia cítili čo najpohodlnejšie. 

Diaľkové ovládanie na kábli

Uskutočnite hovor alebo pozastavte zoznam skladieb – všetko bez dotyku telefónu. Navyše inteligentné párovanie Bluetooth znamená, že tieto slúchadlá si pamätajú posledné zariadenia, s ktorým boli spárované.

Inteligentné párovanie

Jediným dlhým stlačením multifunkčného tlačidla sú tieto bezdrôtové slúchadlá pripravené na párovanie. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 16 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Ostatné

Kód produktu: 4895229110243

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore