Philips TAH2005BK čierne


Slúchadlá, náhlavné, Farba čierna, 3,5 mm, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Citlivosť: 96 dB, 2 m kábel, Impedancia: 32 ohm. Viac info


Cena 19,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové slúchadlá na uši Philips TAH2005BK/00 v čiernom farebnom prevedení s uzatvoreným akustickým systémom vám poskytnú kvalitný zvuk so skvelou basovou odozvou, hladkými stredmi a čistými výškami, ktorý bude plynúť do vašich uší z výkonných 40 mm budičov. Pohodlie a celodenný komfort zabezpečí čalúnený a nastaviteľný ľahký hlavový oblúk a jemné náušníky, ktoré sú ako stvorené na dlhodobé počúvanie obľúbenej hudby. O bezproblémové pripojenie k tabletu či smartfónu sa postará kábel s dĺžkou 2 metre zakončený 3,5 mm jack konektorom. Taktiež ponúkajú frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz, citlivosť 96 dB a impedanciu 32 Ohmov.

Dajte priestor hudbe

  • 40 mm budiče – Tieto drôtové slúchadlá zakrývajúce uši vám umožnia dlhodobé pohodlné počúvanie. Výkonné 40 mm budiče poskytnú svieži a čistý zvuk a náúšníky, ktoré zakrývajú uši, zaručia dobrú izoláciu pasívneho šumu.

  • Jednoduché každodenné používanie – Čalúnený a nastaviteľný hlavový oblúk je vhodný pre každý typ hlavy a jemné náušníky sú výborné na dlhodobé počúvanie. Neobsahujú batériu, takže doba prehrávania nie je obmedzená. 

  • Pripojte sa bez problémov – 2 m kábel slúchadiel je dokonalý na pripojenie k prenosnému počítaču alebo tabletu. Ak ste na ceste, tento kábel vám umožní zachovať zariadenie bezpečne v taške alebo vo vrecku a počúvať tak hudbu bez použitia rúk.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 96 dB
Impedancia 32 ohm
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné
Ovládanie hlasitosti Nie
Odnímateľný kábel Nie
Dĺžka kábla 2 m

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAH2005BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami