Philips TAH4205RD červené

Cena:
49,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TAH4205RD/00 v červenom farebnom prevedení so sebou prinášajú kvalitný a svieži zvuk a silné basy, ktoré budú znieť z výkonných 32 mm neodýmiových budičov. A pre ešte viac mohutných basov stačí stlačiť tlačidlo zosilnených basov. Technológia Bluetooth sa postará o jednoduché spárovanie s vašim smartfónom (prostredníctvom multifunkčného tlačidla) a zabezpečí rýchly a kvalitný bezdrôtový prenos vašich obľúbených playlistov, zatiaľ čo integrovaná batéria poskytne skvelú výdrž až 29 hodín prehrávania. O váš komfort pri počúvaní hudby sa postará ľahká podšitá čelenka a ohybné mäkké náušníky. Slúchadlá sú sklápacie, vďaka čomu ich môžete ľahko uložiť a vziať so sebou kamkoľvek.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši JBL LIVE400BT v červenej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Pýšia sa funkciou Ambient Aware, vďaka ktorej zosilníte okolitý zvuk a budete tak počuť, čo sa okolo vás deje, a technológiou TalkThru, ktorá zníži úroveň hudby, aby ste sa mohli rozprávať so svojimi priateľmi bez toho, aby ste zložili slúchadlá. Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Disponujú integrovanou batériou, ktorá zabezpečí až 24 hodín prísunu hudby na jedno nabitie. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Tlačidlo zosilnených basov

Slúchadlá sa pýšia výkonnými 32 mm neodýmiovými budičmi, z ktorých bude do vašich uší prúdiť čistý a svieži zvuk a mohutné basy. Pre ešte výraznejší zvuk stačí stlačiť tlačidlo zosilnených basov.

Dlhá výdrž

Prostredníctvom USB-C nabíjania nabijete slúchadlá až na dlhých 29 hodín prevádzky. Rýchlym 15-minútovým nabíjaním získate ešte 4 hodiny na prehrávanie hudby.

Pohodlná konštrukcia a kompaktné sklápanie

Slúchadlá sú vybavené podšitou čelenkou, ktorá je taká ľahká, že ju ani nepocítite. Mäkké náušníky sú zreteľne označené pre ľavé a pravé ucho a môžete ich ohýbať, kým nebudú správne sedieť. Náušníky možno zložiť naplocho a stočiť do vnútra, aby sa ľahko uložili do vrecka alebo batohu. Stačí ich len zložiť a vziať kamkoľvek so sebou.

Jednoduché ovládanie

  • Multifunkčné tlačidlo - Umožňuje ľahké a rýchle ovládanie prehrávania, zmenu hlasitosti ako aj vybavovanie hovorov.

  • Inteligentné párovanie - Jediným dlhým stlačením multifunkčného tlačidla sú slúchadlá pripravené na párovanie. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Hmotnosť: 180,5 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 29 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229110298

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore