Philips TAH4205WH biele

Cena:
49,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TAH4205WH/00 v bielom farebnom prevedení so sebou prinášajú kvalitný a svieži zvuk a silné basy, ktoré budú znieť z výkonných 32 mm neodýmiových budičov. A pre ešte viac mohutných basov stačí stlačiť tlačidlo zosilnených basov. Technológia Bluetooth sa postará o jednoduché spárovanie s vašim smartfónom (prostredníctvom multifunkčného tlačidla) a zabezpečí rýchly a kvalitný bezdrôtový prenos vašich obľúbených playlistov, zatiaľ čo integrovaná batéria poskytne skvelú výdrž až 29 hodín prehrávania. O váš komfort pri počúvaní hudby sa postará ľahká podšitá čelenka a ohybné mäkké náušníky. Slúchadlá sú sklápacie, vďaka čomu ich môžete ľahko uložiť a vziať so sebou kamkoľvek.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši JBL Tune 700BT v bielej farbe prinášajú jedinečný zvuk JBL Pure Bass zvýrazňujúci hlboké a silné basy. Maximálny komfort pri nosení zaručia čalúnené náušníky so 40 mm dynamickými meničmi, ako aj kompaktná a sklopná konštrukcia, čo určite oceníte na cestách za dobrodružstvom. Pomocou zabudovaného mikrofónu a praktických tlačidiel na slúchadle môžete ľahko vybavovať telefonáty, ovládať zvuk alebo aktivovať hlasových asistentov. Integrovaná batéria dodá slúchadlám energiu až na dlhých 27 hodín prehrávania a vďaka odpojiteľnému audio káblu si vychutnáte nekonečnú zábavu. Viacbodové pripojenie umožní jednoduché prepínanie medzi dvomi bluetooth zariadeniami súčasne.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Tlačidlo zosilnených basov

Slúchadlá sa pýšia výkonnými 32 mm neodýmiovými budičmi, z ktorých bude do vašich uší prúdiť čistý a svieži zvuk a mohutné basy. Pre ešte výraznejší zvuk stačí stlačiť tlačidlo zosilnených basov.

Dlhá výdrž

Prostredníctvom USB-C nabíjania nabijete slúchadlá až na dlhých 29 hodín prevádzky. Rýchlym 15-minútovým nabíjaním získate ešte 4 hodiny na prehrávanie hudby.

Pohodlná konštrukcia a kompaktné sklápanie

Slúchadlá sú vybavené podšitou čelenkou, ktorá je taká ľahká, že ju ani nepocítite. Mäkké náušníky sú zreteľne označené pre ľavé a pravé ucho a môžete ich ohýbať, kým nebudú správne sedieť. Náušníky možno zložiť naplocho a stočiť do vnútra, aby sa ľahko uložili do vrecka alebo batohu. Stačí ich len zložiť a vziať kamkoľvek so sebou.

Jednoduché ovládanie

  • Multifunkčné tlačidlo - Umožňuje ľahké a rýchle ovládanie prehrávania, zmenu hlasitosti ako aj vybavovanie hovorov.

  • Inteligentné párovanie - Jediným dlhým stlačením multifunkčného tlačidla sú slúchadlá pripravené na párovanie. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 180,5 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 29 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229110281

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore