Philips TAH6206BK čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 114,90 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 129,00 € Zobraziť nápoveď

2,30 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderné bezdrôtové televízne slúchadlá na uši Philips TAH6206BK/00 v čiernom prevedení zaistia zrozumiteľnejší a výraznejší zvuk filmov a obľúbených seriálov bez oneskorenia a bez toho, aby ste rušili ostatných v miestnosti. Zo špičkovo naladených 40 mm budičov bude znieť krištáľovo čistý zvuk s jasnými výškami a výraznými basmi. Integrovaná batéria poskytne slúchadlám energiu celkovo až na 18 hodín prehrávania, no ak by vám stav batérie už nepostačoval, rýchle 15-minútové nabitie zabezpečí ďalšiu hodinu. Maximálny komfort pri nosení zabezpečí mimoriadne ľahký hlavový oblúk a mäkké polstrované náušníky, ktoré dokonale zakryjú celé uši a poskytnú izoláciu pasívneho šumu.

Počúvajte bez toho, aby ste rušili iných

Dokonale naladené 40 mm budiče poskytujú čistý zvuk s oslňujúcou výškou a výraznými basmi pri akejkoľvek nahrávke. Náušníky dokonale zakryjú celé uši a poskytnú dokonalú izoláciu pasívneho šumu. Nevynecháte ani jeden riadok konverzácie a nebudete rušiť iných. 

Dokonalá synchronizácia hovoreného slova

Stabilné pripojenie Bluetooth s nízkym oneskorením zabezpečí, že nebudete zažívať problémy so synchronizáciou pri sledovaní televízie cez bezdrôtové slúchadlá. Zvukové efekty a repliky zaznejú presne s obrazom. Pri prvom použití jednoducho stlačte adaptér, aby sa zariadenie spárovalo. 

Ľahké a pohodlné

Ľahký dizajn je mimoriadne pohodlný a sú tiež ideálne, ak sledujete nočné seriály a nechcete rušiť susedov. Hlavový oblúk a mäkké, polstrované náušníky sú nastaviteľné a zjednodušujú prispôsobenie vašim potrebám.

18 hodín prehrávania na jedno úplné nabitie

S 18 hodinami prehrávania sa vám nestane, že by ste premeškali podstatný moment. Plné nabitie cez kábel USB-C trvá 2 hodiny a ak sa vám stane, že stav batérie vám nepostačuje, rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne ďalšiu hodinu. 

Nastavené v priebehu niekoľkých sekúnd

Jednoducho zapojte 3,5 mm kábel, ktorý je súčasťou balenia, do výstupného portu svojho televízora a pripojte adaptér k druhému koncu kábla. Potom adaptér zapojte do portu USB svojho televízora. Ak chcete slúchadlá pripojiť k počítaču, zapojte adaptér do portu USB a príslušným spôsobom nastavte konfiguráciu zvuku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAH6206BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené