Philips TAM2505


Mini/mikrosystém, Farba čierna, RMS výkon: 10 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, FM rádio, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá. Viac info


Cena 99,99 €

Zľava 23 % z predchádzajúcej ceny: 129,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlový mikrosystém Philips TAM2505/10 v čiernom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme svojím tenkým a elegantným dizajnom s možnosťou umiestnenia na stôl či na stenu. Poľahky zabezpečí prístup ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+ s pamäťou na 40 predvolených staníc (20 FM + 20 DAB). Špecifikom je technológia Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu), systém reproduktorov Bass Reflex či LED displej, na ktorom sa zobrazia všetky podstatné informácie. Tóny budú plynúť do priestoru s RMS výkonom 2 x 5 W, no poteší aj prítomnosť zvukového vstupu (3,5 mm) a budíka.

Supertenký mikrosystém

Tento nástenný tenký mikrosystém umožňuje streamovanie podcastov, hudby a ďalšieho audia cez Bluetooth. Získate aj digitálne rádio s čistým zvukom DAB+ a cez zvukový vstup môžete pripojiť svoj CD prehrávač. 

Jeden malý systém pre všetku vašu hudbu

Streamujete hudbu, prehrávate nahrávky alebo preferujete rádio? Medzi bezdrôtovými zariadeniami môžete jednoducho prepínať vďaka Bluetooth s viacnásobným párovaním a zvukový vstup pokrýva káblové zdroje. Digitálny rádioprijímač poskytuje krištáľovo čistý príjem.

Pocíťte pravé čaro domova

Štíhly mikrosystém sa ideálne hodí do menších priestorov. Môžete ho nechať voľne stáť na priloženom stojane, alebo môžete stojan odstrániť a pripevniť zariadenie priamo na stenu. Dva plnorozsahové ovládače poskytujú čistý stereofónny zvuk.

Pohodlie a kontrola

Jednoducho použiteľné diaľkové ovládanie ponúka kľúčové funkcie systému na dosah ruky - takže môžete ovládať zariadenie bez narušenia nálady. Jasný panel displeja zobrazuje informácie o stanici DAB a názvy skladieb.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 10 W
NFC Nie
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAM2505

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami