Philips TAM8905/10 čierny

 • Zľava

Mini/mikrosystém, Farba čierna, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 100 W, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, RDS, 40 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá. Viac info


Cena 389,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 399,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,80 € Zobraziť nápoveď


4,7 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Atraktívny mikrosystém Philips TAM8905/10 v klasickom čiernom dizajne vás ohúri množstvom moderných funkcií a úžasným zvukom s celkovým výkonom 100 W. Poľahky zabezpečí prístup k tisícom internetových rádií z celého sveta, ale aj ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+. Svoju hudbu budete môcť prehrávať aj z CD alebo sa pripojiť k iným zdrojom cez zvukový vstup či USB. Špecifikom je technológia Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu) a aplikácia Spotify Connect (budete mať úplnú kontrolu nad prehrávanou hudbou z knižnice Spotify). O skvelý zvuk s ostrými výškami sa postarajú kužeľovité výškove reproduktory a mohutné basy budú prúdiť do priestoru z 5,25“ basových reproduktorov a basových reflexných portov.

Nahlas prehrávajte všetko, čo máte radi

Zaplňte miestnosť zvukmi, ktoré máte radi. Tento atraktívny mikro systém s internetovým rádiom, funkciou Spotify Connect, Bluetooth rozhraním a CD prehrávačom dokáže prehrať úplne všetko. Naladiť si môžete aj rádio DAB+ alebo FM – a to všetko vo veľkolepom 100 W zvuku.

Celá vaša hudobná zbierka, podcasty a oveľa viac

Od klasických melódií po najnovšie podcasty. S funkciou Spotify Connect môžete cez Wi-Fi streamovať signál aplikácie Spotify vo výbornej kvalite. Takisto môžete streamovať zoznamy skladieb a mnoho ďalšieho cez rozhranie Bluetooth, prehrávať CD alebo sa pripojiť k iným zdrojom cez zvukový vstup alebo USB.

Internetové rádio. Rádio DAB+ FM

Internetové rádio je vašou vstupenkou do sveta tisícok svetových staníc vysielajúcich všetky možné druhy programov. Digitálny tuner zabezpečuje krištáľovo čistý zvuk a pre svoje obľúbené internetové, DAB+ alebo FM stanice si môžete nastaviť predvoľby.

Basový reflexný reproduktor. Ostré výšky a plné nízke tóny

Reproduktory v policovom štýle vám poskytujú skvelý zvuk s ostrými výškami z  kužeľovitých výškových reproduktorov a parádne basy z 5,25“ basových reproduktorov a basových reflexných portov. Maximálny výkon 100 W prináša úžasný zvuk do každého priestoru. Ideálne do haly alebo obytného priestoru bez stien.

Klasický vzhľad. Moderné funkcie

Matná hliníková hlavná jednotka a drevené skrinky reproduktorov pripomínajú dizajn hi-fi systémov. Zreteľný farebný displej zobrazuje zdroj alebo stanicu, ako aj obrázok obalu albumu a informácie o skladbe. Textúrovanými ovládačmi možno ovládať hlasitosť, výber zdroja a ladenie.

Digitálne ovládanie zvuku. Vyberte si predvolený štýl zvuku

Hip-hop alebo chorály, symfónia alebo rocková opera? Čokoľvek sa vám páči, digitálne ovládanie zvuku tohto mikro systému vám umožní užiť si ju viac. Vyberte si z predvolených zvukových štýlov navrhnutých tak, aby vo vašej hudbe zvýraznili to najlepšie.

Pocíťte pravé čaro domova vo vašom dome

Tento mikro systém napájaný striedavým prúdom vyzerá skvele v každej miestnosti. Dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth je 10 m a cez port USB môžete nabíjať inteligentné zariadenie. Vďaka ľahko použiteľnému diaľkovému ovládaniu máte kľúčové funkcie systému na dosah ruky.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 100 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie Philips TAM8905/10 čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

9. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáPeter

7. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Prijem FM, DAB+ a Internet radii
 • Spotify
 • USB prehravanie
 • - miesto tlacitka Source na DO by som uvital priame tlacitko na RADIO, USB, Pripadne CD.. to je skor otazka zvyku

Philips ma prekvapil paradnym produktom, ktory ponuka za velmi dobru cenu (kupene v akcii) kombinaciu okrem bezneho FM aj DAB+ a Internetovych radii.. Reproduktory maju velmi dobry zvuk. Displej je dobre citatelny. Co mi trochu chyba je manualne nastavenie Ekvalizeru - nemozno nastavit basy resp. vysky, ale predvolene rezimy su dobre nastavene.. (Verim, ze toto by slo v buducnosti napravit updatetom FW/SW)<br /> Spotify je tiez velmi dobrym doplnkom, keby bolo malo da sa cez Bluetooth pripojit mobil..


Tomáš

24. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • príjemný zvuk, EQ
 • internetové radio funguje skvele
 • podcasty
 • CD/ USB
 • bluetooth

zatiaľ veľká spokojnosť