Philips TAPH802 čierne

Zobraziť

Zľava 33 %
Doprava zadarmo

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 79,90 €

Zľava 33% z pôvodnej ceny: 119,99 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonné bezdrôtové slúchadlá Philips TAPH802 v čiernej farbe upútajú vašu pozornosť pohodlným ergonomickým tvarom, kompaktnými rozmermi a mimoriadne silným a kvalitným Hi- Res zvukom. 40 mm neodymové meniče zaručia výrazné a silné basy. Vďaka veľkým náušníkom s mäkkým povrchom a uzavretej konštrukcii sa môžete spoľahnúť na výraznú izoláciu ruchov z okolia. S technológiou Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z mobilu či tabletu a vstavaná batéria sa postará o energiu až na 30 hodín. Zabudovaný mikrofón s potlačením ozveny a multifunkčné tlačidlo umožnia jednoduché vybavovanie hovorov či ovládanie hudby. Skladacia konštrukcia uľahčí cestovanie. Slúchadlá obsahujú port pre Line- in kábel.

Vypočujte si každý detail

Slúchadlá sa môžu pochváliť čistým Hi- Res zvukom a výraznými basmi, ktoré zaisťujú 40 mm akustické meniče. Konštrukcia slúchadiel zaisťuje skvelú pasívnu izoláciu hluku a vy si tak naplno vychutnáte každý detail vašej hudby, bez toho aby ste rušili okolie.

Bluetooth technológia

Bezdrôtové slúchadlá sú navrhnuté pre maximálnu slobodu pri počúvaní hudby či už v pohodlí domova alebo na cestách. Vďaka podpore Bluetooth technológie môžete streamovať obľúbené skladby z mobilu či tabletu v dosahu 10 m. Vaše pohodlie pri tom zaručí nastaviteľná čelenka s mäkkými náušníkmi

Výdrž až 30 hodín

Zabudovaná batéria poskytne slúchadlám dostatok energie až na 30 hodín posluchu. Vďaka podpore rýchleho nabíjania postačí iba 5 minútové nabíjanie na dodanie 2 hodín času na prehrávanie a 15 minútovým nabíjaním získate až 6 hodín hrania.  
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAPH802 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Iveta

1.8.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Kvalita za primeranu cenu.