Philips TAPH805 čierne

Cena:
179,99 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,60 €

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 187,98 € Zobraziť sety

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TAPH805BK/00 v čiernej farbe vás vtiahnu do sveta skvelého zvuku, ktorý si užijete ešte viac vďaka technológii aktívneho potlačenia hluku (ANC). Prostredníctvom režimu zachovania pozornosti však môžete počúvať zároveň hudbu aj zvuky z ulice. Jasné tóny budú plynúť do vašich uší zo 40 mm budičov reproduktorov, ktoré sú obalené do mäkkých a priedušných ušných vankúšikov. Na jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov slúži integrovaný mikrofón s potlačením ozveny pre čistý zvuk bez rušenia. Optimálne pohodlie zaobstará prispôsobiteľný hlavový oblúk a skladacia konštrukcia s dvomi spôsobmi sklopenia. Disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 25 (so zapnutým ANC) alebo 30 hodín (s vypnutým ANC) prehrávania vašej obľúbenej produkcie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Ponúkame vo výhodnom sete

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši JBL LIVE650BTNC v čiernej farbe ocenia všetci tí, ktorí chcú mať svoju hudbu neustále pri sebe, a to bez prítomnosti otravných káblov. Obľúbené tóny budú prúdiť do vašich uší z výkonných 40 mm náušníkov. Pýšia sa funkciou aktívneho potlačenia hluku, vďaka ktorému už vás nebude rušiť žiadny vonkajší nepríjemný zvuk. Disponujú integrovanou batériou a na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite 30 hodín (20 hodín s funkciou BT + ANC). Jednoduchým klepnutím na slúchadlo môžete aktivovať hlasového asistenta Google alebo Amazon Alexa. Ak sa batéria vybije, stačí pripojiť odpojiteľný audio kábel s diaľkovým ovládačom a mikrofónom a pokračovať ďalej.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 16-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Aktívne potláčanie hluku

Izolujte sa od okolitého ruchu pomocou funkcie aktívneho potláčania hluku. Ťuknutím na puzdro slúchadla sa ponoríte do ticha alebo svojej hudby bez nepríjemného rušenia. Ak sa pohybujete vonku, môžete v režime zachovania pozornosti počúvať svoju hudbu a naďalej pritom vnímať zvuky z ulice.

Až 30 hodín prehrávania

Tieto slúchadlá vás nesklamú na žiadnom výlete či ceste. Jedno nabitie trvá iba 1,5 hodiny a získate ním 30 hodín prehrávania pri vypnutej funkcii aktívneho potláčania vonkajšieho hluku a 25 hodín, ak necháte túto funkciu zapnutú. Dve úrovne rýchleho nabíjania, bleskové nabitie a rýchle nabitie, vám poskytnú ďalšie 2 alebo 6 hodín prehrávania. 

Dokonale vyladený zvuk

Dokonale vyladené zvukové meniče z neodýmiových magnetov poskytujú hlboké basy a jasné stredové frekvencie pri prehrávaní playlistov a podcastov. 

Zabudovaný mikrofón

Už žiadne otravné ozveny počas telefonických rozhovorov. Vďaka funkcii akustického potlačenia ozveny bude vaše pripojenie vždy jasné a bez rušenia.

Flexibilný dizajn

Tento model vás poteší mäkkými náušníkmi, ktoré je možné sklopiť dvoma spôsobmi. Môžete ich zložiť naplocho alebo naplocho a dovnútra, čím vytvoríte kompaktný balík, ktorý sa vojde do vrecka. 

Zvuk s vysokým rozlíšením

Bez ohľadu na váš hudobný vkus vám slúchadlá s vysokým rozlíšením umožnia naplno si vychutnať každú notu. Po pripojení k zvukovému zdroju s vysokým rozlíšením si naplno vychutnáte bezstratovú kvalitu zvuku, ktorý je zaznamenaný pri vyššej vzorkovacej frekvencii ako zvuk na diskoch CD.

Dokonalé pohodlie

Mäkké náušníky zakryjú celú ucho, čím vytvoria pasívnu izoláciu pred hlukom zvonka. Hlavový oblúk je ľahký a hladký, takže sa vám slúchadlá určite nezachytia do vlasov. 

Dômyselné ovládanie

Ovládajte hlasitosť pohybom prsta nahor alebo nadol po dotykovom ovládacom paneli na náušníku. Jedným dotykom môžete zapnúť alebo vypnúť funkciu aktívneho potlačenia hluku. Prípadne aktivujte režim zachovania pozornosti, aby ste pri počúvaní hudby dokonale vnímali dianie okolo vás. Zabudovaný mikrofón s potlačením ozveny zaručí jasný zvuk vášho hlasu počas hovorov. 

Hlasový asistent

Majte svoj život pod kontrolou bez toho, aby ste museli vytiahnuť mobilný telefón: stačí požiadať hlasového asistenta. Asistenta aktivujete jedným stlačením tlačidla na záhlavnom oblúku. Môžete ho požiadať, aby otvoril váš kalendár, prečítal upozornenia z telefónu, zoradil zoznam skladieb a mnoho ďalších funkcií. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 7-40000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 834 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 7-40000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 30 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229101906

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore