Philips TAPN505 čierne

Cena:
139,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAPN505 v čiernom prevedení upútajú vašu pozornosť pohodlným ergonomickým tvarom okolo krku, kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Neodýmiové akustické budiče produkujú detailný zvuk s vysokým rozlíšením obohatený o hlboké basy a jasné stredové frekvencie. Vstavaný mikrofón s potlačením ozveny zaručí čisto znejúce telefonáty. Slúchadlá sú vybavené funkciou aktívneho potláčania hluku, čo vám umožní izolovať okolité ruchy a s režimom zachovania pozornosti môžete popri počúvaní hudby vnímať zvuky ulice. Vďaka zabudovanej batérii a funkcii Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbenú hudbu až 14 hodín na jedno nabitie a ďalším 5 minútovým nabíjaním získate ďalšie 2 hodiny prehrávania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Výkonné bezdrôtové slúchadlá JBL Under Armour Sport Wireless React v čiernom prevedení sú ideálne pre športových nadšencov. Náušniky Sport Flex Fit a háčik so zavesením na ucho vám zabezpečia pohodlné a bezpečné nosenie. Integrovaná batéria vydrží na jedno nabitie fungovať nepretržite až 9 hodín. Vďaka technológií UA Stormproof triedy IPX7 im neprekáža ani pot či dážď. Slúchadlá sú vybavené aj funkciou Bionic Hearing, vďaka ktorej môžete rýchlo reagovať na svojho tréningového partnera a s technológiou Ambient Aware môžete počuť svoje okolie pre väčšiu bezpečnosť. O skvelý zvuk sa postará technológia JBL Charged Sound.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

14 hodín prehrávania (10 hodín s aktívnym potláčaním hluku)

Bezdrôtové slúchadlá vám poskytnú dostatok energie, aby ste si mohli vašu hudbu vychutnávať po celý deň. Jedno nabitie trvá iba 1,5 hodiny a dodá až 14 hodín prehrávania. Ak potrebujete ešte viac energie, iba 5 minút nabíjania vám zabezpečí ďalšie 2 hodiny prehrávania.

Aktívne potlačenie hluku

Funkcia aktívneho potláčania hluku vám umožní jednoduchým stlačením tlačidla izolovať sa od ruchu okolia. Pomocou režimu zachovania pozornosti môžete počúvať svoju hudbu a popritom naďalej vnímať zvuky ulice.

Čistý a detailný zvuk

Slúchadlá sú vybavené vstavaným mikrofónom s potlačením ozveny, ktorý zachováva zvuk čistý aj počas hovoru. Dokonale vyladené neodýmiové akustické budiče poskytujú čistý a detailný zvuk. Pri počúvaní hudby si tak vychutnáte hlboké basy a jasné stredové frekvencie.

Asistent Google

Jediným stlačením tlačidla na záhlavnom oblúku aktivujete Google Asistenta, ktorý vám prečíta upozornenia z telefónu, zavolá vašim priateľom či odošle im správu, zoradí zoznam skladieb a mnoho iného bez toho, aby ste museli vyberať telefón z vrecka.

Pohodlné nosenie počas celého dňa

Tenký záhlavný oblúk sedí pohodlne na vašom krku. Vďaka vibračnému režimu nezmeškáte hovor, aj keď ste hlboko ponorený do počúvania hudby alebo máte slúchadlá do uší okolo krku. Navyše tri veľkosti vymeniteľných gumených krytov na špičky do ucha vytvoria dokonalé tesnenie a ohybné krídlové špičky bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha. 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 7-40000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 102 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 7-40000
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229101852

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore