Philips TAR2506 čierne

Zobraziť


Rádioprijímač, Farba čierna, Podporované pásma: FM, DAB: Nie, RDS: Nie, Celkový výkon: 0,3 W, USB port: Nie, AUX vstup: Nie, Výstup pre slúchadlá: Áno, Vstavaný displej: Nie, Hodiny: Nie, Časovač: Nie, Napájanie: 230 V, Typ batérie: D. Viac info


Cena 34,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Klasický analógový rádioprijímač Philips TAR2506/12 v čiernom prevedení sa stane ideálnym doplnkom do interiérov domov, bytov či chalúp – všade tam, kde si chcete užiť počúvanie vašich obľúbených rozhlasových relácií. Pýši sa FM a MW tunerom, teleskopickou anténou pre lepší príjem signálu či veľkým okienkom, aby ste stále naladili tú správnu frekvenciu. Špecifikom je možnosť prepínania medzi režimom Správy a Hudba, veľký ovládač hlasitosti, výstup pre slúchadlá a 3,5“ reproduktory, ktoré zabezpečia priezračný zvuk. Prijímač disponuje kompaktnými rozmermi (210 × 149 × 67 mm) a hmotnosťou (0,972 kg) prispôsobenou na časté prenášanie a možno ho napájať striedavým prúdom alebo batériami.

Prenosné rádio Philips TAR2506

  • Klasický spoločník – Dodajte svojmu počúvaniu závan tradičného štýlu, nech ste v kuchyni, kúpeľni alebo garáži. Toto klasické analógové rádio FM/MW sa jednoducho ladí, má vynikajúci zvuk a navyše skvelo vyzerá. Toto rádio možno napájať striedavým prúdom alebo batériami.

  • Tradičný dizajn a jednoduché ladenie – Toto analógové FM/MW rádio sa hodí do takmer každej miestnosti. Na veľkom okienku je ľahko vidieť, keď naladíte želanú frekvenciu. Stačí iba točiť ladiacim kolieskom umiestneným na boku, aby sa hýbal jazdec pozdĺž pásma. 

  • Prepínanie medzi režimom Správy a Hudba – Získajte maximum zo svojej hudby vďaka režimu Hudba. Prepnite do režimu Správy, keď počúvate spravodajstvo alebo diskusné a rozhlasové relácie. Nech sú vaše preferencie akékoľvek, 3,5“ reproduktory vám zabezpečia priezračný zvuk. 

  • Jednoduché ovládanie a veľký ovládač hlasitosti – Okrem veľkého ovládača hlasitosti sa rádio môže pochváliť prepínaním medzi vlnami FM/MW (umiestneným na vrchu) a zvukovými režimami. Tiež nájdete výstup pre slúchadlá na počúvanie v súkromí.

  • Ľubovoľné umiestnenie – Zapojte rádio do zásuvky alebo doň vložte dve batérie typu D a zoberte ho kdekoľvek.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

USB port Nie
Výstup pre slúchadlá Áno
Podporované pásma FM
Celkový výkon 0.3 W
Vstavaný displej Nie
DAB Nie
RDS Nie
Hodiny Nie
Časovač Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAR2506 čierne

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Martin

20. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná