Philips TASH402 čierne

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 69,99 €

1,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 49,99 €

Zobraziť set

Kúpte vo výhodnom sete

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TASH402 v čiernom prevedení sú ideálne pre športových nadšencov. Mäkké priedušné vankúšiky na náušíkoch naplnené gélom sú príjemne chladivé, čo vám umožní zostať sústredený aj keď vám začne byť horúco. Vďaka odolnosti IPX4 sa nemusíte obávať, že sa spotíte alebo ak vás počas tréningu zastihne dážď. So vstavanou batériou a technológiou Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbenú hudbu z vášho smartfónu až 20 hodín, zatiaľ čo 40 mm reproduktory budú produkovať krištáľovo čistý a prirodzený zvuk. Ovládacie tlačidlá umiestnené na slúchadle umožnia pozastaviť zoznam prehrávaných skladieb, uskutočňovať hovory či upravovať hlasitosť.

20 hodín prehrávania

Tieto slúchadlá ponúkajú až 20 hodín nepretržitého prehrávania pre bezstarostnú zábavu pri počúvaní hudby na cestách. Ak potrebujete extra povzbudenie, funkciou rýchleho nabíjania získate o 2 hodiny viac hrania už po 10 minútach nabíjania

40 mm neodýmiové akustické budiče

Dokonale vyladené 40 mm neodýmiové akustické budiče vám dodajú basy, ktoré vás udržia v pohybe. Uzavretá konštrukcia na zadnej strane poskytuje skvelú pasívnu izoláciu hluku. Môžete si naplno užívať vlastnú hudbu bez toho, aby ste otravovali ostatných.

Priedušné vankúšiky na náušníkoch. Ľahko odnímateľné pre vyčistenie

Mäkké priedušné vankúšiky na náušníkoch sú naplnené chladiacim gélom: nezáleží na tom, ako tvrdo pracujete, slúchadlá ostanú oproti vašej pokožke chladné. Vankúšiky sú tiež odnímateľné pre ľahké čistenie.

Zabudovaný mikrofón s potlačením ozveny pre čistý zvuk

Už žiadne otravné ozveny počas telefonických rozhovorov. Vďaka funkcii akustického potlačenia ozveny bude vaše pripojenie vždy jasné a bez rušenia.

IPX4 odolné voči striekajúcej vode a potu

Tieto športové slúchadlá sa môžu pochváliť ochranou proti striekajúcej vode IPX4. Sú odolné voči postriekaniu z akéhokoľvek smeru a vydržia viac ako trochu potu. Môžete trénovať tak tvrdo, ako chcete, aj keď prší.

Elegantný dizajn. Naplocho skladateľné náušníky

Elegantný dizajn vyzerá skvelo, či už trénujete naplno alebo sa idete po tréningu zabaviť s priateľmi. Naplocho skladateľné náušníky uľahčujú skladovanie.

Inteligentné párovanie

Tlačidlá príjemné pre používateľa vám umožňujú pozastaviť zoznam skladieb, uskutočňovať hovory a upravovať hlasitosť. Všetko bez dotyku vášho smartfónu. Slúchadlá sú pripravené spárovať sa okamžite po zapnutí Bluetooth. Po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TASH402 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milan

9. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Pomer kvalita zvuku/pohodlie pri športe výborná.

Výborné slúchadlá na šport.