Philips TAST702 čierne

  • Zľava 30 %
  • Doprava zadarmo

NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 139,00 €

Zľava 30% z pôvodnej ceny: 199,99 € Zobraziť nápoveď

2,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Philips TAST702 v čiernom elegantnom dizajne sú ideálne pre športových nadšencov. So stupňom ochrany IPX5 proti namočeniu sa nemusíte obávať, že sa spotíte alebo vás pri tréningu zastihne dážď. Technológia UV Clean sa postará o to, že slúchadlá zostanú čisté aj po namáhavom cvičení. Vstavaná batéria a nabíjacie puzdro vám poskytnú celkovo až 18 hodín prehrávania a s funkciou Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbenú hudbu. Jednoduchým ťuknutím na slúchadle môžete pozastaviť zoznam prehrávaných skladieb, uskutočňovať hovory či upravovať hlasitosť. Vymeniteľné gumené kryty na špičky do uší malých, stredných a veľkých rozmerov zaručia, že slúchadlá vám dokonale padnú do ucha.

S puzdrom môžete získať až 18 hodín prehrávania

Tieto športové slúchadlá sa dodávajú s prenosným nabíjacim puzdrom. Vhoďte plne nabité puzdro do svojho športového vaku a získajte celkovo až 18 hodín prehrávania. Jedno nabitie umožní približne 6 hodín prehrávania. Ak potrebujete predĺžiť tréning, stačí 15-minútové rýchle nabíjanie a získate ďalších 1,5 hodiny prehrávania.

Vodotesné so stupňom ochrany IPX5

Tieto športové slúchadlá sa môžu pochváliť stupňom odolnosti voči namočeniu IPX5. Môžete sa potiť, trénovať v daždi, či dokonca ich nosiť v sprche.

Inteligentné párovanie

Tlačidlá vám umožňujú pozastaviť zoznam skladieb, uskutočňovať hovory a upravovať hlasitosť jednoduchým ťuknutím. Všetko bez dotyku vášho smartfónu. Slúchadlá sú pripravené spárovať sa okamžite po zapnutí Bluetooth. Po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Mäkké pogumované krídla

Tri veľkosti vymeniteľných gumených krytov na špičky do ucha vytvoria dokonalé tesnenie. Ohybné krídlové špičky bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha. Tieto športové slúchadlá zostanú na svojom mieste bez ohľadu na to, aký namáhavý je váš tréning.

UV čistenie

Vaše športové slúchadlá môžete uchovať také svieže, aké sú vaše tréningové rytmy. Jednoducho vložte slúchadlá do nabíjacieho puzdra a cyklus UV čistenia odstráni baktérie.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAST702 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené