Philips TAT1207BK čierne


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, 5.2, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 18 h, Zabudovaný mikrofón, Prijímanie hovorov, Hlasový asistent, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie prehrávania, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 26,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 29,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,54 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kompaktné bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT1207BK v čiernej farbe ponúkajú dokonalé pohodlie, odolnosť IPX4 a výdrž 6 hodín na jedno nabitie.

Jednoduchá manipulácia

Popadnite, pripojte a vydajte sa na cestu. Tieto fantastické, naozaj bezdrôtové slúchadlá sú dodávané s malým nabíjacím puzdrom, ktoré sa vám zmestí do vrecka a zaistí vám tak spoľahlivý zvuk všade, kam sa vydáte. Ponúkajú odolnosť proti striekajúcej vode a potu IPX4 a celkovo až 18 hodín prehrávania.

Bezpečné a pohodlné do uší

Tieto pohodlné slúchadlá pevne zapadnú do ušného kanála, čím vytvárajú dokonalé utesnenie, ktoré znižuje vonkajší hluk. Neunikne vám jediná nota ani slovo. Vychutnajte si skutočné pohodlie vďaka trom veľkostiam mäkkých, vymeniteľných silikónových krytov koncoviek slúchadiel.

Miniatúrne nabíjacie púzdro USB-C

Toto miniatúrne puzdro ukrýva množstvo energie v malom prevedení. Pri plnom nabití slúchadiel máte k dispozícii 6 hodín prehrávania a plne nabité puzdro vám dodá ďalších 12 hodín navyše. Ak chcete slúchadlá rýchlo dobiť, vložte ich do puzdra na 15 minút a získajte ďalšiu hodinu prehrávania.

Odolnosť proti striekajúcej vode a potu IPX4

Vďaka hodnoteniu IPX4 a výkonným 6mm reproduktorom si s týmito slúchadlami vychutnáte skvelý zvuk za každého počasia. Sú plne odolné proti striekajúcej vode, nevadí im ani trocha dažďa alebo potu a nemusíte sa tak báť, keď začne pršať.

Integrované ovládacie prvky. Jednoduché párovanie

Integrované ovládacie prvky na slúchadlách umožňujú pozastaviť hudbu, prijímať hovory a prebudiť hlasového asistenta telefónu jednoduchým stlačením tlačidla. Po spárovaní sa slúchadlá automaticky znovu pripoja k telefónu, hneď ako ich vyberiete z nabíjacieho puzdra.

Telefonujte pomocou jedného slúchadla vďaka režimu Mono

Uskutočňujete veľa hovorov? Dobu hovoru môžete zdvojnásobiť, pokiaľ použijete len jedno slúchadlo, zatiaľ čo druhé sa nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a pokiaľ má slúchadlo momentálne takmer vybitú batériu, jednoducho ho vymeníte.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips TAT1207BK čierne

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Adela

26. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Produkt sme si vybrali sami, no čo je veľmi dôležité, je prístup personálu a ten bol SUPER ???? dostali sme odpovede na všetky otázky


Miroslav

10. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Praktické, dobre držia v uchu
  • Dizajn
  • Otváranie púzdra trochu nepraktické