Philips TAT2205BL modré

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 59,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2205BL/00 v modrom farebnom prevedení vám poskytnú naozajstnú bezdrôtovú slobodu počas prechádzky či športovania a pritom sa postarajú o skvelý zvuk, ktorý bude prúdiť do vašich uší zo 6 mm neodýmiových budičov. S odolnosťou IPX4 sa počas obľúbených outdoorových aktivít nemusíte obávať dažďa ani stekajúceho potu a praktické nabíjacie puzdro sa postará celkovo o skvelých 12 hodín prehrávania (4 hodiny prehrávania na jedno nabitie). O pohodlné nosenie sa postará odľahčené vyhotovenie slúchadiel, ako aj mäkké vymeniteľné kryty na špičky, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim ušiam. Tlačidlá na slúchadlách umožnia jednoduché ovládanie hudby, hovorov a hlasitosti a podpora hlasového asistenta vám ponúkne ďalšie možnosti ovládania vášho smartfónu bez nutnosti jeho vyberania z vrecka.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 33 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá JBL Tune 120TWS v modrom prevedení sú dodávané s elegantným prenosným puzdrom a poskytujú až 16 hodín neobmedzeného počúvania vašej obľúbenej hudby, ktorú môžete streamovať prostredníctvom technológie Bluetooth 4.2. Ergonomické tvarovanie sa postará o pohodlie počas dlhšieho nosenia. 5,8 mm menič vybavený technológiou JBL Pure Bass zaručí výkonný zvuk. Slúchadlá disponujú intuitívnymi ovládacími prvkami, ktoré sú prakticky umiestnené na každom slúchadle. Jediným kliknutím aktivujete služby Siri a Google Now. Samozrejmosťou je aj funkcia Hands-free pre jednoduché vybavovanie hovorov.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odolnosť IPX4

Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá sú odolné voči ošpliechaniu, nezaskočí ich ani dážď a znesú aj trochu potu. Slúchadlá ochráni aj prenosné nabíjacie puzdro, ktoré je mimoriadne praktické. 

Mini prenosné nabíjacie puzdro

Puzdro ponúka viacnásobné možnosti nabíjania vo vrecku. Jedno nabitie poskytne výdrž až 4 hodniny prehrávania a navyše ďalších 8 hodín získate z plne nabitého puzdra. Krátkym 15-minútovým nabitím v puzdre získate hodinu prehrávania. Puzdro nabijete naplno za 2 hodiny prostredníctvom USB-C zariadenia.

Bezpečné a pohodlné prispôsobenie

6 mm neodýmiové budiče poskytujú skvelý zvuk, zatiaľ čo pohodlné a odľahčené prevedenie slúchadiel zabezpečí komfortné nosenie. Slúchadlá sa skvele prispôsobia vďaka mäkkým vymeniteľným krytom na špičky.

Jednoduché ovládanie

  • Spínače na slúchadlách - Tlačidlo na každom slúchadle umožňuje ľahké a rýchle ovládanie prehrávania, zmenu hlasitosti ako aj vybavovanie hovorov.

  • Hlasový asistent - Aktivujte hlasového asistenta bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka a požiadajte ho, aby spustil skladbu, nastavil či skontoloval trasu a pod. 

  • Inteligentné párovanie - Hneď po vybratí z puzdra sú slúchadlá pripravené na párovanie. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 32 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 4 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229109926

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore