Philips TAT2205RD červené

Zobraziť

  • Odporúčame
  • Výpredaj −42 %

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: USB-C, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 34,90 €

Zľava 42 % z pôvodnej ceny: 59,99 € Zobraziť nápoveď

0,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2205RD/00 v červenom farebnom prevedení vám poskytnú naozajstnú bezdrôtovú slobodu počas prechádzky či športovania a pritom sa postarajú o skvelý zvuk, ktorý bude prúdiť do vašich uší zo 6 mm neodýmiových budičov. S odolnosťou IPX4 sa počas obľúbených outdoorových aktivít nemusíte obávať dažďa ani stekajúceho potu a praktické nabíjacie puzdro sa postará celkovo o skvelých 12 hodín prehrávania (4 hodiny prehrávania na jedno nabitie). O pohodlné nosenie sa postará odľahčené vyhotovenie slúchadiel, ako aj mäkké vymeniteľné kryty na špičky, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim ušiam. Tlačidlá na slúchadlách umožnia jednoduché ovládanie hudby, hovorov a hlasitosti a podpora hlasového asistenta vám ponúkne ďalšie možnosti ovládania vášho smartfónu bez nutnosti jeho vyberania z vrecka.

Odolnosť IPX4

Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá sú odolné voči ošpliechaniu, nezaskočí ich ani dážď a znesú aj trochu potu. Slúchadlá ochráni aj prenosné nabíjacie puzdro, ktoré je mimoriadne praktické. 

Mini prenosné nabíjacie puzdro

Puzdro ponúka viacnásobné možnosti nabíjania vo vrecku. Jedno nabitie poskytne výdrž až 4 hodniny prehrávania a navyše ďalších 8 hodín získate z plne nabitého puzdra. Krátkym 15-minútovým nabitím v puzdre získate hodinu prehrávania. Puzdro nabijete naplno za 2 hodiny prostredníctvom USB-C zariadenia.

Bezpečné a pohodlné prispôsobenie

6 mm neodýmiové budiče poskytujú skvelý zvuk, zatiaľ čo pohodlné a odľahčené prevedenie slúchadiel zabezpečí komfortné nosenie. Slúchadlá sa skvele prispôsobia vďaka mäkkým vymeniteľným krytom na špičky.

Jednoduché ovládanie

  • Spínače na slúchadlách - Tlačidlo na každom slúchadle umožňuje ľahké a rýchle ovládanie prehrávania, zmenu hlasitosti ako aj vybavovanie hovorov.

  • Hlasový asistent - Aktivujte hlasového asistenta bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka a požiadajte ho, aby spustil skladbu, nastavil či skontoloval trasu a pod. 

  • Inteligentné párovanie - Hneď po vybratí z puzdra sú slúchadlá pripravené na párovanie. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie USB-C
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAT2205RD červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Katarína

20. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené