Philips TAT3215WT biele

Cena:
89,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT3215WT/00 v bielej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistý a bohatý zvuk vďaka kvalitným 6 mm neodýmiovým budičom. Špecifikom je monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), odolnosť voči striekajúcej vode a potu s certifikátom IPX4 a mäkké vymeniteľné kryty na špičky do ucha. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania slúži multifunkčné tlačidlo. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 18 hodín funkčnosti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips SHB2505/10 v bielej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistý a bohatý zvuk vďaka kvalitným 6 mm akustickým budičom. Komfort zabezpečujú mäkké pogumované krídla (bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha a zaistia stabilitu) a vymeniteľné kryty na gumené špičky do ucha. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania slúži multifunkčné tlačidlo. Na jedno nabitie budú hrať 5 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 15 hodín funkčnosti.

Základné parametre

  • Značka: Philips
  • NFC: Nie
  • Rozhranie: Bluetooth

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odolné voči striekajúcej vode a potu podľa IPX4

Tieto naozaj bezdrôtové slúchadlá majú hodnotenie IPX4 a sú odolné voči ošpliechaniu z ktoréhokoľvek smeru. Znesú aj trochu potu a nemusíte sa báť, ak vás zaskočí dážď.

Získajte až 24 hodín prehrávania

Vyberte sa von s viacerými nabitiami vo vrecku. Jediným nabitím môžete získať až 6 hodín prehrávania a ďalších 18 hodín z plne nabitého puzdra. Krátke 15-minútové nabitie v puzdre sa postará o 1 hodinu prehrávania. Plné nabitie puzdra cez kábel USB typu C trvá 2 hodiny. 

Monofónny režim – prepnite mikrofón medzi slúchadlami

Potrebujete prijať hovor, keď sú slúchadlá takmer vybité? Získajte viac času na hovor použitím jedného slúchadla, kým sa druhé nabíja. Reproduktor sa automaticky priradí ku slúchadlu, ktoré práve používate, a podľa potreby sa jednoducho prepne. 

Bezpečné a pohodlné prispôsobenie

6 mm neodýmiové budiče sa postarajú o skvelý zvuk a melódie môžete roztočiť naozaj komfortne vďaka pohodlnému a odľahčenému vyhotoveniu. Mäkké vymeniteľné kryty na špičky do ucha pomôžu, aby slúchadlá dobre sadli do ucha. 

Jednoduché ovládanie

  • Multifunkčné tlačidlo - Nepáči sa vám aktuálna skladba? Preskočte ju dlhým stlačením multifunkčného tlačidla. Chcete odmietnuť hovor a ďalej počúvať? Postará sa o to jednoduché stlačenie tlačidla. Keď chcete prijať hovor, zabudovaný mikrofón s potlačením ozveny udržiava zvuk čistý. 

  • Jednoducho prebuďte hlasového asistenta smartfónu – Prebuďte hlasového asistenta telefónu bez dotyku. Požiadajte hlasového asistenta smartfónu, aby prehral hudbu, nastavil trasu, skontroloval trasu atď.

Inteligentné párovanie

Tieto slúchadlá sú pripravené na okamžité párovanie hneď, ako ich vyberiete z nabíjacieho puzdra. Po spárovaní si slúchadlá zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 49 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 24 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229110151

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore