Philips TAT3216BK čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 66,90 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 79,90 € Zobraziť nápoveď

1,34 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT3216BK/00 v čiernej farbe vám poskytnú naozajstnú slobodu počas prechádzky či pri športovaní a pritom sa postarajú o skvelý zvuk, ktorý bude prúdiť do vašich uší zo 6 mm budičov. Špecifikom je monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), odolnosť voči striekajúcej vode a potu s certifikátom IPX5, mäkké vymeniteľné silikónové kryty špičiek do uší a krídelká zabezpečujúce stabilitu. Disponujú integrovaným mikrofónom pre hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania poslúži dotykové ovládanie. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 18 hodín funkčnosti.

Bezpečné a pohodlné slúchadlá s dotykovým ovládaním

  • Stupeň ochrany voči vode a potu IPX5 – Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá so stupňom ochrany IPX5 sú odolné voči striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Znesú aj trochu potu a nemusíte sa báť, že vás zaskočí dážď.

  • Prenosné nabíjacie puzdro USB-C – 6 mm budiče vám poskytnú vynikajúci zvuk a po jednom nabití získate 6 hodín prehrávania. Plne nabité puzdro dodá ďalších 18 hodín. Ak by ste potrebovali rýchle nabitie, dajte slúchadlá do puzdra na 15 minút a získajte ďalšiu hodinu.

  • Telefonovanie pomocou jedného slúchadla (monofónny režim) – Čas hovoru môžete zdvojnásobiť použitím jedného slúchadla, zatiaľ čo druhé sa nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a jednoducho ho prepnete, keď je v tomto slúchadle už takmer vybitá batéria. 

  • Bezpečné a pohodlné – Vďaka mäkkým vymeniteľným silikónovým krytom špičiek do uší získate skutočné pohodlie. Kryty sa bezpečne zasunú do uší a vytvoria perfektné utesnenie, ktoré zníži vonkajší hluk. Každé slúchadlo je navyše zabezpečené krídelkami.  

  • Dotykové ovládanie, vstavaný mikrofón a jednoduché párovanie – Klepnutím na slúchadlá do uší sa pozastaví prehrávaný playlist, prijmete hovor alebo prebudíte hlasového asistenta telefónu. Slúchadlá sú tiež v okamihu pripravené na spárovanie. Po spárovaní sa znova pripoja k telefónu, hneď ako otvoríte nabíjacie puzdro. 

  • Prispôsobené ovládanie zvuku – Zvýraznenie basov alebo potlačenie vysokých tónov – aplikácia pre slúchadlá Philips vám umožní kontrolovať hudbu, ktorú počúvate. Upravte si úrovne sami alebo si vyberte z prednastavených zvukových štýlov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAT3216BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené