Philips TAUT102 čierne

Cena:
47,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,96 €

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAUT102BK/00 v čiernej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistý a bohatý zvuk vďaka kvalitným 6 mm akustickým budičom. Komfortné nosenie umocňuje dobre padnúce a tesniace vyhotovenie a tri veľkosti vymeniteľných krytov na gumené špičky do ucha. Disponujú integrovaným mikrofónom s funkciou potlačenia šumu a ozveny pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania slúži multifunkčné tlačidlo. Na jedno nabitie budú hrať 3 hodiny a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije (dokopy 12 hodín funkčnosti).

Zobraziť celý popis

  • Zľava 31 %

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá Creative outlier Air SE zaujmú svojimi skvelými vlastnosti a perfektným prevedením. Navyše majú vynikajúcu ergonómiu, ktorá zabezpečí, že slúchadlá budú držať v uchu aj počas športových aktivít. Kvalitný zvuk si vychutnáte vďaka pokročilým grafénovým membránam a podpore moderných kodekov AAC a aptX. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 10 hodín počúvania. V špeciálnom nabíjacom puzdre sa ukrýva ďalší akumulátor, ktorý dodá ďalších 20 hodín počúvania. Každé slúchadlo je vybavené vlastným mikrofónom, takže možno pohodlne telefonovať a tiež ovládať hlasových asistentov Siri a Google. Výhodou je tiež zvýšená odolnosť podľa certifikácie IPX5.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • Štýl nosenia: do uší

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Získajte až 12 hodín prehrávania vďaka nabíjaciemu puzdru

Na jedno nabitie získate až tri hodiny prehrávania. Pokiaľ sa vyberiete na cesty s plne nabitým puzdrom, získate ďalších 9 hodín prevádzky v rámci niekoľkých nabití. Stačí slúchadlá uložiť do puzdra zakaždým, keď je potrebné ich dobiť. Nabitie do plnej kapacity trvá 2 hodiny. 

Skvelé vlastnosti

  • Skvelý zvuk a dôrazné basy - 6 mm neodymové reproduktory poskytujú skvelý zvuk a výrazné basy. Vďaka dobre padnúcemu a ľahkému prevedeniu si zvuky vychutnáte v dokonalom pohodlí. 

  • Tri veľkosti krytov - Vymeniteľné gumové kryty umožňujú nájsť si pre seba dokonalú veľkosť, aby slúchadlá dobre tesnili a neunikol vám ani tón.  

  • Multifunkčné tlačidlo - Ovládajte hudbu a hovory jednoducho pomocou multifunkčného tlačidla. Nepáči sa vám aktuálna skladba? Preskočte ju dlhým stlačením. Chcete odmietnuť hovor a pokračovať v počúvaní? Stačí raz stlačiť tlačidlo. 

Potlačenie šumu a ozveny pre čistý hlas

Vstavaný mikrofón s funkciou potlačenia šumu a ozveny zaisťuje trvalo čistý zvuk pri hovoroch.

Hlasové ovládanie telefónu

Dvojitým stlačením tlačidla preberiete hlasového asistenta telefónu. Požiadajte Siri alebo Google Assistant, aby prehrali hudbu alebo zavolali alebo poslali správu vašim priateľom. 

Inteligentné párovanie

Slúchadlá sú pripravené k spárovaniu hneď potom, čo ich vyberiete z puzdra. Po spárovaní si slúchadlá pamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 159 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 9 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229100466

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore